رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerNew نیویورک کاهش مترو و اتوبوس رفت و آمد راه آهن خدمات در میان ridership رها کارگر کمبود سناتور قلم op-ed تماس از راه دور رای گیری در میان coronavirus همه گیر پلوسی نشان می دهد coronavirus محرک توافق نزدیک است اما زمان مطمئن تر (D-n. y.) در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر روز چهارشنبه دست تکان داد خاموش اشاره کرد و انتقاد که خانه اش-فرماندار دولت اندرو کومو با هدف سنا 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه پیش از آن در روز.

“او نا امید شده است که در آن تنها پنج میلیارد دلار برای دولت وجود دارد اما کسب و کارهای کوچک در نیویورک که نیاز به پول دارد و بیکار و افرادی که نیاز به پول دارد و بیمارستان ها که نیاز به پول دارد و پرستاران که نیاز به پول” شومر گفت.

“ما 4 میلیارد دلار برای [Metro Transit Authority] فقط آنچه آنها خواسته” او ادامه داد. “بنابراین این لایحه شده است بسیار خوب برای نیویورک.”

تبلیغات

شومر گفت: این بسته که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe همه گیر بد است, ما نیاز به قابلیت اندازه گیری چقدر بد فرماندار فلوریدا می خواهد فدرال منطقه فاجعه اعلام Jalbi تماس بسته محرک ‘خام معامله برای کسانی که نیاز به کمک بیشتر است انتظار می رود برای ورود به قانون را — که تمام مزایای شمارش — ارائه 100 میلیارد دلار برای ایالت نیویورک است.

او گفت کومو (D) ناراحت است چرا که او در مواجهه با دولت کسری بودجه اما استدلال کرد که این لایحه در مجلس سنا خواهد کمک کند تا برای نیم است که کسری بودجه.

“در آن است رفتن به تعادل همه از کومو را در بودجه ؟ هیچ آن را تعادل بیش از نیمی از آن را” شومر گفت.

کومو پیش از آن در روز لعنتی شومر را دو حزبی مقابله با خزانه, منشی, Steve Mnuchin به عنوان “وحشتناک” برای ایالت نیویورک است.

“سنا است که با توجه به 2 تریلیون دلار لایحه است که نقل قول را تمام کردن ‘رهایی’ برای کسب و کار افراد و دولت” کومو گفت: طی جلسه توجیهی روزانه. “این واقعا وحشتناک برای ایالت نیویورک است.”

کومو شکایت این لایحه که در مجلس سنا تصویب به اتفاق آراء اواخر روز شنبه, فراهم نمی کند به اندازه کافی پول برای نیویورک که در آن بیش از 26,000 مردم تشخیص داده شده اند با کوروناویروس.

تبلیغات

“به چه معنی است برای نیویورک دولت؟” کومو خواسته چهارشنبه صبح. “این بدان معنی 3.8 میلیارد دلار. سه و هشت دهم میلیارد دلار برای تلفن های موبایل مانند یک مقدار زیادی از پول, اما ما به دنبال در یک درآمد کمبود [تا آنجا که] 15 میلیارد دلار است.”

کومو ملی نمایه افزایش یافت پس از نیویورک شد این کشور در کانون برای ملت coronavirus همه گیر و مدیریت بحران به دست آورده است بررسی خوب است. برخی از دموکرات ها هستند و حتی گمانه زنی هایی که سهام خود را به عنوان یک آینده نامزد ریاست جمهوری در حال افزایش است.

او به شدت به نظرات انتقادی در مورد شومر این معامله که در آن رهبر حزب دموکرات مذاکره برای پنج روز شدید ضربه مانند یک بمب.

شومر با این حال به نظر می رسد خسته تر از اذیت زمانی که خواسته در مورد کومو نظرات پس از رای دادن. او اشاره کرد که سنا به احتمال زیاد تا فاز چهار coronavirus بسته امداد است که به قانونگذاران دیگر فرصتی برای امن کمک های اقتصادی خود را برای خانه متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im