شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید COVID-19 مقابله به کمک اوباما در انتخابات شانس

رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerPelosi, شومر می گویند اوباما در سنا coronavirus لایحه ‘فروش کار خانواده’ تپه 12:30 – گزارش ارائه شده توسط Facebook – Barr مرحله نهایی مسابقات با آمریکا توافق سناتور حذف ad نشان داد که یهودی حریف با بزرگتر بینی بیشتر (D-n. y.) روز سه شنبه گفت که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام: او در تلاش برای ‘ترساندن شیطان’ از مردم پلوسی bashes بار بعد از شهادت: ‘او مانند یک لکه” و “مرید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید COVID-19 مقابله به کمک اوباما در انتخابات شانس بیشتری باید سعی کنید به قطع معامله در بیشتر coronavirus امدادی برای کمک به یمن چشم انداز انتخابات در ماه نوامبر.

“کسی که باید واقعا می خواهید چیزی اتفاق می افتد در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که اگر اقتصاد به جهنم می رود در یک handbasket که آن را انجام خواهد داد اگر ما تصویب هر چیزی او را به پایان رسید. او ممکن است به پایان رسید, به هر حال, اما او قطعا به پایان رسید در صورتی که اتفاق افتاده است” شومر گفت: در طول یک مصاحبه با MSNBC کریس هیز.

زمانی که هیز گفت: او فکر کرد که ایران استراتژی با چند جمهوری خواهان انفجار خود حزب پیشنهاد شد “bizarro” شومر افزود: “در آن است.”

تبلیغات

“آنها آنقدر شیفته جناح راست ایدئولوژی که می گویند صرف نیست هر دولتی پول است که آنها حتی انجام چه خواهد بود … در خود و منافع خود. بنابراین حق با شماست. آن است که عجیب و غریب است. آن است که کاملا عجیب و غریب است. اما آنها کاملا در جنگ با خود” شومر گفت.

شومر نظر می آیند به عنوان $1 تریلیون جمهوری خواه coronavirus بسته بود که با مذاکره با یک گروه اصلی از اوباما و دولت را برانگیخته بالا مشخصات اختلافات درون حزبی. پیشنهاد ایران را باز پیشنهاد در مذاکرات با دموکرات ها در لایحه نهایی.

دموکرات ها بر این باورند که آنها باید اهرم در مذاکرات به عنوان coronavirus موارد صعود در سراسر کشور و مغلوب ساختن پیشی جستن و اوباما در سختی انتخاب مجدد مناقصه چهره کشت نگران کننده انتخابات است ،

“من فکر می کنم جمهوری خواهان در حال خواندن این نظر سنجی. این رئیس جمهور است که آزمایش خود را از نامزدهای جمهوریخواه در حال افتادن در پای صندوقهای رای است. آنها را مجبور به نشان دادن چیزی” گفت: سناتور. Dick Durbinریچارد (دیک) یوسف DurbinSchumer: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید COVID-19 مقابله به کمک اوباما در انتخابات شانس توافق شورش بیش از coronavirus پیشنهاد فردا ویزا تصمیم می تواند داد و بیداد ونزوئلا پوشش بیشتر (D-بیمار است.), شومر شماره 2.

شومر اضافه شده در طول MSNBC که دموکرات اند “بسیاری از اهرم و ما نمی ترسم از آن استفاده کنید.”

تبلیغات

“ما لازم نیست که اکثریت در سنا و ما می توانیم از آن عبور نمی کند اما ما یک مقدار زیادی از اهرم و ما در حال رفتن به استفاده از آن,” او گفت:.

اما آمریکا مذاکرات را به یک شروع کند تا کنون با دولت گفت: دموکرات ها در حال طراحی یک خط قرمز در ادامه 600 دلار در هر هفته افزایش بیکاری و دموکرات ها گفت: رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSchumer: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید COVID-19 مقابله به کمک اوباما در انتخابات شانس توافق شورش بیش از coronavirus, پیشنهاد نمایندگان مجلس, مکان عمومی, خداحافظی به جان لوییس بیشتر‘s (R-Ky.) تقاضا که مسئولیت حمایت های گنجانده شده در این لایحه نشان می دهد ایران با رهبر نمی خواهند توافق.

مک کانل ترک کنگره را برای روز دو برابر پایین از جمله مسئولیت حمایت از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی در توافق نهایی ،

“خواهد شد که در هر لایحه ای که می گذرد سنا” به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im