شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس ‘عوام فریب, undignified, بسیار حزبی’

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerPelosi می گوید آن را ‘غمگین’ به دیدن مک کانل ‘تحقیر’ رئیس دادگستری رابرتز در حالی که بیش شاهد رای پشت صحنه مک کانل را استیضاح درام فاکس کریس والاس: “هر طرف در حال رفتن به بیرون می آیند برنده’ در استیضاح بیشتر (D-n. y.) در سه شنبه شب ناودان رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpButtigieg می گوید آیووا ‘شوکه ملت’ در جلسه شب سخنرانی ساندرز پیش بینی او را ‘بسیار بسیار خوب’ به عنوان آیووا همچنان منتظر نتایج تهمت مبارزات انتخاباتی انتقاد آیووا دموکرات قفقاز در میان گزارش تناقضات بیشتر‘s آدرس سالانه به کنگره به عنوان “بسیار بیشتر شبیه به یک برگ برنده رالی از یک سخنرانی یک رهبر واقعی می دهد.”

“این عوام فریب, undignified, بسیار حزبی و در بیش از حد بسیاری از مکان های کذب” شومر در بیانیه ای گفت.

شومر در زمان هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که او را به محافظت از افراد با شرایط از پیش موجود که رهبر حزب دموکرات نام خود را به “بزرگترین دروغ است.”

تبلیغات

او و دیگر دموکرات ها در کنفرانس مطبوعاتی پیش از آن در روز با 80 بیماران و پزشکان و طرفداران مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور به درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به رها کردن خود به حمایت دولت از طرح دعوی در دادگاه برای سرنگونی 2010 قانون مراقبت مقرون به صرفه.

“تنها راه او واقعا می تواند در محافظت از افراد با شرایط از پیش موجود است به رها کردن طرح دعوی در دادگاه فورا” شومر گفت: در پاسخ به تهمت سخنرانی.

اداره ثبت قانونی مختصر در بهار گذشته درخواست مدار پنجم دادگاه تجدید نظر به اعتصاب کردن همه از قانون مراقبت های بهداشتی, همچنین شناخته شده به عنوان ObamaCare.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین متهم دموکرات از حمایت از یک دولت تصاحب مراقبت های بهداشتی, ساخت اشاره به “مدیکر برای همه” قانون حمایت توسط سنسور. برنی ساندرزسناتور SandersButtigieg می گوید آیووا ‘شوکه ملت’ در جلسه شب سخنرانی مبارزات بخار مورد اینکه در تاریکی چپ پس از آیووا, نتایج به تعویق افتاد ساندرز پیش بینی او را ‘بسیار خوب’ به عنوان آیووا همچنان منتظر نتایج بیشتر (I-Vt.) و الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenButtigieg می گوید آیووا ‘شوکه ملت’ در جلسه شب سخنرانی مبارزات بخار مورد اینکه در تاریکی چپ پس از آیووا, نتایج به تعویق افتاد ساندرز پیش بینی او را ‘بسیار خوب’ به عنوان آیووا همچنان منتظر نتایج بیشتر (D-جرم.). بسیاری از سنا دموکرات ها را پشتیبانی نمی کند مدیکر برای همه است.

“به کسانی که به تماشای امشب در خانه من می خواهم شما بدانید که: ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی بهداشت و درمان!” رئيس جمهور گفت:.

دیگر دموکرات ها انتقاد حزبی و سیاسی تن از آدرس رئيس جمهور.

“این است که در دی ان ای من به احترام دفتر رئیس جمهور. امشب رئیس جمهور آزمایش محدودیت های چنین چشم انداز به عنوان او تبدیل وضعیت اتحادیه به یک کمپین تجمع کامل با سلامتی برای او مضر مهاجرت, سیاست, حمله به رقبای سیاسی مکرر فریاد استراحتی به محافظه کار پت مسائل و ساخته شده برای تلویزیون نشان می دهد,” بهداشت ، بن کاردینبنیامین (بن) لوئیس CardinDemocrats مطبوعات IRS در حمایت از مالیات دهندگان از جمع بدهی تنش بین مک کانل و شومر بالا اجرا به دادگاه دستاوردهای حرکت جدید Parnas شواهد ميگيرد استیضاح شاهد مبارزه بیشتر (D-Md.) در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید