رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerDemocratic رهبران ایران انتقاد محرک لایحه به عنوان بیش از حد نرم افزار-کسب و کار طرح محرک لولا در مک کانل شومر تعمیر سمی رابطه دموکرات تماس برای کاهش آلودگی مورد نیاز در هر گونه کمک برای خطوط هوایی, کشتی, بیشتر (D-n. y.) در جمعه panned یک coronavirus طرح محرک اقتصادی معرفی شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellDemocratic رهبران ایران انتقاد محرک لایحه به عنوان بیش از حد نرم افزار-کسب و کار خارج شده و به پول نقد اوایل پاداش به کارکنان ساعتی در میان شیوع کروناویروس نوروزی افزایش نگرانی کوچکتر چک برای پایین تر بگیر بیشتر (R-Ky.) به عنوان “ناکافی” سیگنالینگ است که آینده مذاکرات می تواند کشیدن برای چند روز.

پیش از آن در روز مک کانل به جمهوری خواه و دموکرات مذاکره کنندگان تا نیمه شب به آمده تا با یک توافق دو حزبی در اصل اما دموکرات ها در حال حاضر به شدت با اعتراض به $1 تریلیون دلاری پیشنهاد که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpOn پول: معرفی مک کانل سوم coronavirus امداد پیشنهاد | دموکرات ها به دنبال بزرگتر محرک با کمتر کمک های اولیه برای کسب و کار | واشنگتن شود برای جلوگیری از بیکاری سنبله Hillicon دره: توییتر اهداف coronavirus اطلاعات غلط | Facebook ممنوعیت ضد عفونی کننده, ویروس تبلیغات آزمون برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار | DHS تعریف انتقادی شغل در طول شیوع | کنترل از راه دور برنامه های کاری افزایش یک شبه دفاع: ‘دهها هزار نفر از نیروهای گارد ملی می تواند فعال برای coronavirus پاسخ | بیمارستان کشتی می تواند هفته به استقرار | تهمت می گوید نظامی برای کمک به آمریکایی ها در گیر پرو بیشتر پشتیبانی می کند.

“مک کانل رهبر را پیشنهاد نمی کند تقریبا به اندازه کافی برای رسیدگی به بحران سلامت در نظر بیمارستان و تجهیزات پزشکی تخت, پزشکان, پرستاران, اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که آمریکا می تواند دسترسی و استطاعت coronavirus درمان” شومر گفت: در آمریکا هستند.

تبلیغات

شومر به نام برای یک “طرح مارشال برای بیمارستان” با اشاره به رهبری ایالات متحده طرح بازسازی اروپا پس از جنگ جهانی دوم و جمعه اظهار داشت که مجلس سنای ایران طرح می کند کمی برای قرار دادن پول به گسترش بیمارستان ظرفیت در صورتی که عفونت کروناویروس پرش به طور چشمگیری.

جمهوری خواهان دموکرات ها گفته اند آنها می تواند افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی در شرایط اضطراری مکمل تخصیص بودجه لایحه ای که در مجلس سنا توافق رهبران امیدواریم به تصویب همراه با فاز-سه بسته محرک اما شومر با رد این ایده است.

“بعد خوب است,” او گفت:.

دموکراتیک رهبر همچنین با انتقاد از اوباما طرح از جمله عمده معافیت های مالیاتی برای کسب و کار مانند به تعویق انداختن کارفرما طرف از مالیات حقوق و دستمزد تا 2021 و 2022 به طور چشمگیری کاهش توانایی کسب و کار برای مطالبه ضرر و زیان برابر سال های قبل درآمد.

“مک کانل رهبر پیشنهاد نیز کفه را به نفع شرکت های بزرگ به جای کارگران و خانواده هایی که بیشتر به فوریت و به شدت احساس درد کاهش می یابد ساعت و بیکاری” شومر گفت.

تبلیغات

او و دیگر دموکرات ها در حال اعتراض به مقررات در ایران با برنامه ریزی که بیشتر توانمند وزیر کار برای معاف کسب و کار با کمتر از 50 نفر از کارمندان پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی مورد نیاز به تصویب در هفته گذشته توسط مجلس.

آنها همچنین می گویند ایران با طرح نتواند به اندازه کافی گسترش مزایای بیکاری هسته قطعه دموکراتیک طرح محرک اقتصادی.

“مک کانل رهبر پیشنهاد شامل چند ایده که نباید شامل همه از جمله کاهش مالیات برای شرکت های چند ملیتی و محدودیت در پرداخت مرخصی استعلاجی که کنگره فقط گسترش” شومر گفت.

این رهبر حزب دموکرات به جای ارائه یک طرح برای ارائه “بیمه بیکاری در استروئیدها” در حالی که اصلاح برنامه های فدرال به طوری که کارگران نمی خواهد که به اخراج می شود به جمع آوری مزایای. شومر است پیشنهاد مزایای بیکاری به کارفرمایان اجازه می دهد به کردند کارگران و سپس آنها را به بازگشت به شغل خود پس از بحران بهداشت و درمان را تصویب کرده است.

او گفت: هر کارگری که بیکار است باید یک چک برابر آنچه آنها درآمد قبل از بحران پرداخت شده توسط دولت فدرال است.

“که راه کسب و کار کوچک و متوسط و بزرگ می توانید آنها را بر روی کردند و پس از آن زمانی که بحران است و بیش از آنها وجود دارد اما پول در جیب خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im