شومر فشارهای Roberts بازیگران شاهدان رای در مورد کراوات

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerDershowitz می گوید رسانه ها ‘عمدا تحریف شده’ خود را از نظر قدرت ریاست جمهوری مک کانل رامنی رقابت برای نفوذ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه تد کروز روشن پس از لو Parnas وکیل تماس سناتور جیر ‘خبر جعلی” بیشتر (n. y.) در جمعه ratcheted تا فشار بر قاضی جان رابرتز برای شکستن ممکن است کراوات رای در یک حرکت در نظر گرفتن احضاریه اضافی شاهدان و اسناد که می تواند گسترش جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا دموکرات ها را بسته شدن استدلال به رای دهندگان ایالت آیووا الکساندر به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان بیشتر‘s استیضاح دادگاه برای هفته ها.

شومر به این نقطه متمرکز شده قرار دادن فشار بر روی چهار وزش حمله داعش به شکستن صفوف و رای احضاریه سابق مشاور امنیت ملی , جان بولتون, جان BoltonAlexander به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان کالینز برای رای دادن به اجازه می دهد شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه نوسان آرا سرقت نور افکن در ماراتن تهمت استیضاح Q&A بیشتر. اما با سن. لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderThe یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند به سرقت دموکرات’ رعد و برق در آیووا الکساندر به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان کالینز برای رای دادن به اجازه می دهد شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه بیشتر‘s (R دنیاست.) اعلام روز شنبه که به او رای خواهد داد در برابر احضاریه رابرتز در حال حاضر دموکرات ها ” بهترین امید.

“اگر آن را یک کراوات آن خواهد بود تا به رئیس دادگستری. رئیس دادگستری می داند هر دادگاه شهود و اسناد و مدارک” شومر به خبرنگاران گفت: صبح جمعه هر چند او کاهش یافته است به بحث در مورد این سناریو در طول.

تبلیغات

چشم انداز یک 50-50 کراوات در مهم رویه سوال بستگی به گذشته بلاتکلیف جمهوری خواه ایالت لیزا Murkowskiلیزا ان MurkowskiAlexander به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان کالینز برای رای دادن به اجازه می دهد شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه نوسان آرا سرقت نور افکن در ماراتن تهمت استیضاح Q&A بیشتر (آلاسکا) که گفت: او را اعلام جمعه صبح با او چگونه خواهد رای دهند.

اگر او می پیوندد سنسور. سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsAlexander به رای بدون در شاهد آوردن از محاکمه به پایان کالینز برای رای دادن به اجازه می دهد شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه نوسان آرا سرقت نور افکن در ماراتن تهمت استیضاح Q&A بیشتر (R-مین) و میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyAlexander به رای بدون در شاهدان آوردن محاکمه نزدیک به پایان کالینز برای رای دادن به اجازه می دهد شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه کریس کریستی می گوید او می تواند ‘قطعا” دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن هدف قرار دادن اوباما که برای رای دادن اضافی شاهدان بیشتر (R-Utah) در رای گیری برای احضاریه و سپس حرکت به در نظر گرفتن شواهد جدید خواهد بود به بن بست رسیده 50-50.

رهبران جمهوری خواه مجلس سنا استدلال کرده اند برای هفته است که حرکت به تماس جدید شهود و اسناد و مدارک باید شکست در یک 50-50 رای اما سابقه برای یک رئیس دادگستری شکستن یک کراوات در یک رویه سوال در یک استیضاح محاکمه.

سپس رئیس دادگستری ماهی قزل آلا P. تعقیب شکست دو روابط در حرکت به موکول در پرزیدنت جانسون 1868 استیضاح محاکمه. و حرکت در دادگاه برای جلوگیری از رئیس دادگستری از شکستن یک کراوات با شکست مواجه شد.

حتی پس از دموکرات ها مشاهده چشم انداز رابرتز حل و فصل بحث بر سر اینکه آیا شواهد جدید باید وزن به عنوان یک شوت به دلیل آن که خطر سیاسی دادگاه.

“رئیس دادگستری شکستن یک کراوات بسیار رفت و آمد مکرر گذشته به حمایت از اعتبار و اعتماد از سیستم قضایی ما. اگر لازم باشد رئیس دادگستری ممکن است تصمیم به شکستن کراوات. من فکر می کنم وجود یک استدلال قوی برای آن است. من فکر می کنم شانس هستند او تصمیم می گیرید که در مقابل” انجام می دهند که گفت: سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>