شومر نام سابق وارن کارمند به کروناویروس بودجه نظارت هیئت مدیره

رهبر اقلیت سنا چارلز شومر (D-n. y.) گفت: او را نام بهارات Ramamurti سابق دستیار سناتور. الیزابت وارنالیزابت WarrenMomentum رشد می کند به تغییر عرضه های پزشکی و زنجیره ای از چین چرا گرچن Whitmer سهام در حال افزایش است با تیم بایدن دموکرات تصرف در مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک هوش جامعه دیده بان بیشتر (D-جرم.), برای خدمت به پنج نفر هیئت مدیره است که به نظارت بر شرکت های بزرگ وام های تحت coronavirus امداد بسته است.

شومر در گفتگو با خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی گفت: سابق وارن کارمند نشان داده بود که او را “وحشی در تمایل خود را برای محافظت از سوء استفاده است.”

“او تا به حال مقدار زیادی از تجربه در این زمینه است. او می داند که چگونه امور مالی کار می کند. … او یک بزرگ بینی بدانند وقتی تخلف” شومر گفت.

تبلیغات

شومر اشاره کرد که Ramamurti قبلا به عنوان وارن ارشد مشاوره بانکی و اقتصاد و همچنین به عنوان یک مشاور اقتصادی برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری است.

قانونگذاران تاسیس پنج فرد کنگره نظارت کمیسیون به عنوان بخشی از قرارداد خود را به 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره در اواخر ماه گذشته. پنل شارژ با نظارت وزارت خزانه داری و فدرال رزرو دست زدن به 500 میلیارد دلار کمک به نهفته صنایع مانند شرکت های هواپیمایی موجود در این لایحه است.

با توجه به این لایحه هر یک از چهار رهبران کنگره تعیین خواهد شد و یک عضو. مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellTop فدرال رزرو آمریکا: بیشتر coronavirus محرک لایحه ممکن است مورد نیاز چگونه دولت ها در سراسر جهان در حال عبور از قوانین در میان coronavirus بحران استفان مور: ما در مواجهه با یکی دیگر از بزرگ ‘افسردگی’ بیشتر (R-Ky.) پس از آن به طور مشترک انتخاب عضو پنجم.

دیگر هیچ وقت اطلاعیه اند.

پلوسی در روز جمعه اشاره کرد که او و مک کانل سخن گفت اواخر هفته گذشته در مورد نظارت کمیسیون.

“من به صحبت کرد میچ مورد که به خاطر او و من باید به توافق برسند که نفر پنجم است. و ما مجموعه ای از مرتب کردن بر اساس معیارهای ما که چگونه است که خواهد بود. او به من یک نام نیست, یک نام اما تصور در مورد کسی که او ممکن است انجام دهد برای خود یک. بنابراین ما تا به حال کسانی که مکالمات,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>