شومر Gillibrand تماس کمتر فدرال محدودیت در coronavirus تست در نیویورک

نیویورک در مجلس سنا هیئت متشکل از رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerHouse باعث می شود telework برنامه های میان شیوع کروناویروس جورج کانوی: شومر شد ‘هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن در نظرات در مورد دیوان عالی کشور تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط APTA — در حال حاضر آن را بایدن در مقابل برنی: بدون حمایت از وارن بیشتر (D) و سناتور. کریستن جیلیبرندکیرستن GillibrandWarren منجر حزب دموکرات تماس بگیرید و برای محافظت از جانبازان از اطلاعات غلط پلوسی: ‘ما باید یک رئیس جمهور زن’ روزی پلوسی می گوید: “عنصر زن ستیزی’ تضعیف زنان مانند وارن بیشتر (D) به نام دولت فدرال به کار با مقامات دولتی اجازه می دهد تا coronavirus تست در مطلب نیویورک امکانات.

در نامه ای به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مقامات شومر و Gillibrand نیز خواست مقامات فدرال به تصویب استفاده از تست خودکار که به آنها گفته شد در میان گام های لازم برای اقامت جلوتر از نیازهای نیویورک جمعیت.

“ما مصرانه از شما برای کار با نیویورک در دو زیر مسائل” سناتور نوشت. “1) تضمین این که تمام نیویورک امکانات که قادر هستند و در دسترس برای انجام COVID-19 تست تایید شده برای انجام این کار. 2) حمایت از استفاده از تست خودکار به منظور افزایش سرعت و حجم که با آن تست انجام شده است.

تبلیغات

“حل این دو موضوع را به طور قابل توجهی افزایش نیویورک توانایی تست [sic] بیماران” آنها افزود و به نیویورک حیاتی ابزارهای جدید برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.”

این سخنان از نیویورک دو سناتور ها آمده است که به دولت اعلام کرد بیش از ده مورد جدید از این ویروس در روز یکشنبه و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D) چکش CDC مقامات در دسترس بودن coronavirus تست.

“CDC است و نه مجاز به استفاده از این آزمایشگاه که فقط ظالمانه و مضحک” کومو گفت: صحبت در مورد Northwell بهداشت آزمایشگاه در مرکز پیشرفته پزشکی است. “CDC از خواب بیدار اجازه متحده آزمون اجازه خصوصی آزمایشگاه های آزمون اجازه را افزایش می دهد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است آزمایش ما ظرفیت بنابراین ما می توانیم شناسایی افراد مثبت است.

“نمی شود با استفاده از این آزمایشگاه نمی توان با استفاده از دیگر خصوصی آزمایشگاه در سراسر کشور باعث می شود هیچ حس به آنچه” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>