شومر: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerMajor گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه پلوسی و شومر تماس اقتصادی برای کمک به شهروندان به اتباع خارجی سنا چهره های طولانی کف مبارزه با بیش از قضات در میان همه گیر نگرانی های ایمنی بیشتر (D-n. y.) می گوید: ملی سلامت مشاور Anthony Fauciآنتونی FauciTrump پیش بینی ما coronavirus واکسن تا پایان سال در کالیفرنیا نزدیک شدن به آن ‘حزب چای بوستون لحظه’? آوریل احمق ترین و خطرناک ترین coronavirus اظهارات بیشتر ممکن است قبل از شهادت سنا در هفته آینده پس از کاخ سفید مسدود Fauci از شهادت این هفته قبل از یک خانه فرعی.

کلید تفاوت ؟ جمهوری خواهان کنترل مجلس سنا در حالی که دموکرات ها کنترل خانه و به نظر می رسد که کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsTrump می گوید وجود دارد ‘فوق العاده’ تست ظرفیت برای بازگشت سناتورها جدید مطبوعاتی کاخ سفید وزیر پاکستان هرگز به دروغ در افتتاحیه جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن جدید دبیر مطبوعاتی برای برگزاری رسمی اولین جلسه جمعه بیشتر فکر می کند Fauci خواهد شد عادلانه تر درمان در اتاق بالایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه با صدور دستورالعمل جدید برای coronavirus نیروی کار اعضای محرومیت آنها از پذیرش دعوت به نظر می رسد قبل از کنگره پانل های این ماه مگر اینکه مراتع اعطا مجوز.

تبلیغات

شومر ظاهر می شود در MSNBC را “Rachel MaddowRachel Anne MaddowBiden می گوید او را انتخاب میشل اوباما به عنوان همسر در حال اجرا در یک ضربان قلب’ نظرسنجی: 1 در 5 رای دهندگان ترجیح می دهند ساندرز برای بایدن VP انتخاب Whitmer می گوید معترضان’ ‘اقدامات غیر مسئولانه’ می تواند منجر به تمدید اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیشتر نشان می دهد” گفت: این احتمال وجود دارد Fauci را شهادت در سنای آمریکا هفته آینده پس از ممنوع بودن از ظاهر شدن در خانه. اما رهبر حزب دموکرات هشدار داد این یک چیز مطمئن با توجه به گرفتن تنگ بودن قرار داده بر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump پیش بینی ویروس مرگ و میر می تواند به 100000 نفر در ایالات متحده پنس می گوید او باید فرسوده ماسک در کلینیک مایو بازدید تهمت می گوید بعدی coronavirus امداد لایحه شامل مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش بیشتر‘s علمی مشاوران.

“در حال حاضر آنها می گویند که آنها ممکن است Fauci هفته آینده اما چه کسی می تواند بر این باورند که با توجه به آنچه خوانده شده را علامت مراتع با توجه به این که آنها کشیده او را دور از خانه؟” شومر گفت: در مصاحبه دوشنبه شب.

شومر اشاره کرد که دموکرات ها را به نام Fauci و همچنین به عنوان ارشد کاخ سفید, سلامت, مشاور دبورا Birx, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchinاستیون Terner MnuchinTrump می گوید بعدی coronavirus امداد لایحه شامل مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش عمده گروه هتل به بازگشت میلیون ها نفر در PPP بودجه WH رسمی می گوید تهمت معتقد است K-12 خصوصی مدارس باید به عقب PPP بودجه بیشتر و رئیس فدرال جروم پاول شهادت قبل از کنگره است.

“نه گفتن حقیقت با شنیدن حقیقت را با گوش دادن به دانشمندان آنها طولانی تر شدن این بحران آنها طولانی چقدر بد اقتصاد خواهد بود,” او گفت:. “آیا این تعجب من ؟ هیچ. آن را ناراحت کنی ؟ زیادی است.”

شومر خود را تمدید فراخوان مقامات دولت به امپریالیسم در یک صدای جیر جیر شنبه شب.

تبلیغات

“سنا نیاز به شنیدن از دکتر Fauci, Dr. Birx, Sec. Mnuchin. ما نیاز به دانستن این که چرا بسیاری از کسب و کارهای کوچک تا به حال مشکل گرفتن وام. ما نیاز به دانستن چرا بیمه بیکاری چک عدم دریافت به کارگران است. ما نیاز به می دانم که چرا ما هنوز هم نمی به اندازه کافی تست!” او در توئیتر خود نوشت.

او همچنین خطاب به نگرانی های بهداشتی از سناتورها که به نام بازگشت به واشنگتن حتی اگر اعضای خانه ماندن در خانه در مناطق خود در مشاوره کنگره حضور پزشک.

“هر همکار ساخته شده خود را انتخاب که آیا آنها می تواند بهترین خدمت به موکلین خود با ماندن در خانه و یا در آینده. و این انتخاب من احترام در هر همکار,” او گفت:.

شومر گفت که او و دیگر دموکرات ها آمده اند به واشنگتن برای تحت فشار قرار دادن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellTrump می گوید بعدی coronavirus امداد لایحه شامل مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش موانع کوه برای معامله در آینده coronavirus لایحه فرماندار فلوریدا: Coronavirus همه گیر ‘باید استفاده نمی شود به قید وثیقه از تعهدات دولت که قبل از شیوع بیشتر (R-Ky.) به تصویب عمده دیگری دور از coronavirus امداد قوانین از جمله صدها میلیاردها دلار کمک به کشورهای.

“ما شنیده جوانه زدن از مک کانل دیگر از این خطوط در ایستاده برای او مسائل ایدئولوژیک” او افزود: با اشاره به مک کانل اصرار که کمک های اضافی به دولت و دولت های محلی زوج با زبان معافیت کارفرمایان از coronavirus مربوط به ادعای مسئولیت.

او گفت که می تواند به کارفرمایان اجازه می دهد به درخواست کارگران برای کار در مجاورت نزدیک به آلوده همکاران بدون تجهیزات حفاظتی.

“را تشویق می کند که بد کارفرمایان به انجام درست که او گفت:” از مسئولیت معافیت. “بنابراین من اینجا هستم به زور آنها را به عنوان بهترین من می تواند به انجام واقعی نظارت و … به آمده تا با چیزهایی مانند پول برای دولت های ایالتی و محلی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>