شومر در مورد ارتباط تنش با مک کانل: “من سعی کنید همراه با همه’

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerFed گسترش برنامه های وام دهی باز می شود بودجه به صنعت نفت و گاز گزارش می یابد متحده نیاز به میلیون ها نفر بیشتر در بودجه فدرال برای برگزاری انتخابات در این سال دموکرات ها در صورت ضرر در COVID-19 سیاسی نبرد بیشتر (n. y.) در روز پنج شنبه در مورد مشکلات خود را در رابطه با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellCapitol پزشک به اندازه کافی ندارد coronavirus آزمون برای همه نمایندگان مجلس به عنوان مجلس سنا طرح بازگشت یک شبه مراقبت های بهداشتی: Pelosi شناور تقریبا T برای states | US intel بررسی COVID-19 ریشه | تهمت به تشریح تلاش ها برای محافظت از خانه های پرستاری تپه انتخاباتی گزارش: فشار رشد می کند در بایدن به آدرس تارا Reade اتهامات بیشتر (R-Ky.), که او مشخص می شود که اساسا فاقد ارتباط است.

شومر و مک کانل مبارزه کرده اند تعدادی از جنگ در سال های اخیر اعم از تلخ تایید مبارزه با بیش دیوان عدالت برت Kavanaughبرت مایکل KavanaughTrump: بایدن اتهامات ‘می تواند غلط باشد’ اما ‘او باید پاسخ’ تپه انتخاباتی گزارش: فشار رشد می کند در بایدن به آدرس تارا Reade اتهامات بایدن برای پیوستن به MSNBC را ‘صبح جو’ به بحث Reade تجاوز جنسی اتهامات بیشتر و 2019 خاموش کردن دولت به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump برای سفر به کمپ دیوید در روز جمعه یک شبه دفاع: تجاوزات جنسی افزایش در سراسر نظامی | ارتش دفاع آوردن دانشجویان را برای مغلوب ساختن پیشی جستن فارغ التحصیلی سخنرانی یک شبه مراقبت های بهداشتی: Pelosi شناور تقریبا T برای states | US intel بررسی COVID-19 ریشه | تهمت به تشریح تلاش ها برای محافظت از خانه های سالمندان بیشتر‘s 2020 استیضاح و محاکمه های اخیر درگیری بیش از coronavirus-تسکین قانون.

خواسته اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان , Stephen Colbert,Stephen تایرون ColbertBiden طول می کشد صندلی عقب به پلوسی شومر در coronavirus پاسخ ماهر پرس پلوسی در coronavirus هزینه: ‘پول’ ممکن است به فروپاشی اقتصاد به افسردگی جهانی کنسرت ” یک جهان افزایش 7 میلیون دلار برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر به توصیف آنچه مک کانل مثل این است که در شومر اذعان کرد وجود ندارد بسیاری از روابط بین دو کشور ،

تبلیغات

“من سعی کنید همراه با همه — اما او را بسیار پرحرف است. اجازه دهید آن را مانند این که” شومر گفت: در طول یک ظاهر در “Late Show with Stephen Colbert.”

شومر fumed در ماه مارس زمانی که مک کانل رد entreaties خود را برای برگزاری مذاکرات دو حزبی قبل از تهیه پیش نویس فاز-سه coronavirus لایحه و به جای آن اجازه اوباما رئیس سرب در کنار هم قرار دادن آن اجزای اصلی.

ارتباط به یک نقطه کم در طول استیضاح دادگاه هنگامی که شومر بارها و بارها تقبیح این روند به عنوان یک “شاهد” از آنجا که مجلس نمایندگان آمریکا حاضر به مذاکره سازماندهی قطعنامه خواستار اضافی شهود.

خواسته در مورد مک کانل تصمیم به reconvene سنا هفته آینده حتی اگر خانه دور ماندن از واشنگتن در مشاوره کنگره حضور پزشک شومر روز پنجشنبه گفت او قصد دارد به عقب در کنگره.

“من قصد دارم به عنوان رهبر اقلیت اما اجازه دهید من فقط می گویند اگر ما در حال رفتن به رفتن به عقب اجازه دهید چیزی در مورد COVID. ما باید سخت قوی, جلسات,” او گفت:.

تبلیغات

“من می خواهم برای تماس با دکتر Birx و Fauci قبل از ما — بدون تهمت معلق در هوا بر آنها و اصلاح آنها و تلاش برای نگه داشتن آنها را آرام و از آنها بخواهید در مورد این تست و به همین دلیل ما در حال انجام آنچه که ما می توانید انجام دهید تا آن را اتفاق می افتد,” او گفت: با اشاره به ارشد کاخ سفید, سلامت مشاوران دبورا Birx و Anthony Fauciآنتونی FauciOvernight مراقبت های بهداشتی: Pelosi شناور تقریبا T برای states | US intel بررسی COVID-19 ریشه | تهمت به تشریح تلاش ها برای محافظت از خانه های پرستاری Hillicon ولی: کارشناسان نگران انتخابات آمریکا آسیب پذیر با توجه به COVID-19 | گزارش می یابد متحده نیاز بیشتر فدرال انتخابات بودجه | سناتور جمهوریخواه به معرفی coronavirus مربوط به حریم خصوصی در لایحه سوزان رایس: ‘مضحک’ به صورت کوشنر به تماس coronavirus پاسخ “یک موفقیت بزرگ” بیشتر.

“من می خواهم به همراه رئیس اداره کسب و کار کوچک قبل از یک جلسه و بگو چرا عکس بزرگ گرفتن آن را کمی کسب و کار?'” وی افزود: با اشاره به SBA شخصی چک حفاظت از برنامه های وام دهی.

شومر گفت: مک کانل بیشتر علاقه مند به گرفتن “تحت الحمایه” جاستین Walker, چه کسی به رئیس جمهور تهمت است نامزد به DC مدار دادگاه تجدید نظر.

“این هیچ ربطی به با COVID و این مرد دارای حد و حصر توسط [آمریکا] کانون” او گفت:.

“ما باید با تمرکز بر COVID و ساخت چیزهای بهتر است,” او گفت:.

تبلیغات

دموکرات ها می گویند مک کانل به آنها داده کمی ایده از آنچه انتظار می رود در آینده کار دوره است.

ارشد دموکرات دستیار گفت: روز شنبه بعد از ظهر وجود دارد “هیچ کمکی از سوی دیگر ، مک کانل در مورد آنچه که او قصد دارد برای انجام در هفته آینده.”

شومر گفت: کلبر که او تنها گرفتن حدود سه ساعت خواب در شب به خاطر او پس از مصرف با پاسخ به همه گیر است که آمار شهر نیویورک سخت تر از هر جای دیگری در کشور است.

“استفان من کار 24/7 — من خواب حدود سه ساعت وجود دارد بسیار به انجام,” او گفت:.

اما رهبر حزب دموکرات شوخی خود را سخت ترین ماموریت است که به دنبال پس از او در 16 ماهه نوه نوح.

“من بیشتر طاقت فرسا ساعت [است] ساعت من اختصاص داده شده به تعقیب نوح در اطراف خانه. ما نه childproof کنه. او می کشد کتاب از قفسه های او می رود به گنجه چتری گلدان و تابه,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>