شومر بلوک قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerSchumer در مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد 75 ساله می گوید: او باید بازگشت به پنهان کردن در پناهگاه’ دموکرات پرده جارو قانون در پاسخ به اعتراضات خشونت پلیس پلوسی شومر زانو زدن در سکوت برای تقریبا 9 دقیقه به افتخار جورج فلوید بیشتر (D-n. y.) در چهار شنبه مسدود قطعنامه ای در مخالفت با تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” با این استدلال که آن را “لفاظی” زمانی که این کشور می خواهد “اقدام” زیر جورج فلوید مرگ است.

سناتور. تام پنبهتام برایانت CottonGOP سناتور معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس مغلوب ساختن پیشی جستن بود صحبت از شلیک Esper هفته گذشته: گزارش Clyburn: روحانی باید “شرمنده از خود” بیشتر (R-ارک.) تلاش برای تصویب nonbinding قطعنامه با اتفاق آرا رضایت است که اجازه می دهد تا یک سناتور برای جلوگیری از آن. این قطعنامه همچنین خواستار “عدالت” برای Floyd.

“ما باید رد رادیکال های پیشنهادی برای از بین بردن و پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس به عنوان برخی پیشنهاد شده است. … Defunding پلیس می تواند کشنده باشد. آن را یک راه حل اما توهین به افسران خوب و یک تهدید برای مطیع قانون شهروندان” پنبه گفت: از آمریکا هستند.

تبلیغات

شومر با این حال اعتراض کرد و گفت ایران با قطعنامه بود “حرف نه عمل.”

“بزرگ نگرانی بسیاری از آمریکایی ها این است که بسیاری از طرف دیگر احساس خواهد شد و بلاغت و سپس سعی کنید و اجازه دهید این بین برود. ما خواهان اقدام کنیم و آن را در حال حاضر. عمل نمی شعارهای” شومر گفت.

“قطعنامه توسط دوست من هیچ چیز انجام خواهد شد. هیچ چیز. آن است که شعارهای” او اضافه شده است.

شومر به جای تلاش برای تصویب یک قطعنامه که نیاز به سنا به دموکرات پلیس لایحه اصلاحات به عنوان به زودی به عنوان آن خانه گذشت. اما پنبه است که به عنوان یک پتانسیل 2024 انتقاد رهبر جمهوری اسلامی مدعی اعتراض کرد و گفت که او “بهت زده” توسط رهبر حزب دموکرات استراتژی.

“من فقط دوباره می گویند که آنچه ما می بینیم در اینجا این است که رهبر حزب دموکرات ظاهرا اعتراض از طرف حزب دموکرات در دفاع از رادیکال ایده که ما باید پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس,” او اضافه شده است.

تبلیغات

برخی از فعالان را به نام “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” پس از فلوید مرگ هر چند کنگره و رهبری معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenGOP سناتور معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس بایدن با جمع آوری کمک هریس برد .5 میلیون رئیس جمهور غرق در میان تصادفا بیش تظاهرات بیشتر نقل مکان کرد و به اسکواش کسانی که خواستار این هفته است.

خواهان مشاهده تماس پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس به عنوان نخست سیاسی علوفه با هر دو کنگره کمپین اسلحه با استفاده از آن به هدف دموکرات های این هفته است. چند نوروزی از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellGOP سناتور معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی جرقه تازه سردرد برای جمهوری خواهان, جمهوری خواهان پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات بیشتر (R-Ky.), اند همچنین تا این موضوع را در نظرات عمومی.

کنگره دموکرات ها اما امیدوار به نگه داشتن تمرکز بر روی یک جارو پلیس اصلاحات لایحه که در میان سایر مقررات ایجاد فدرال ممنوعیت chokeholds, از بین بردن قانونی سپر حفاظت پلیس از پرونده های حقوقی و دستور استفاده از دوربین های بدن در سراسر کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>