رهبر اقلیت سنا چارلز شومر (D-n. y.) گفت که او “وحشت زده” بیش از یک نامه از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMilitary پرسنل رسیدگی به کروناویروس بیماران در امکانات در NYC New Orleans و دالاس نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی است و در مجموع از 20 بيمار: گزارش Fauci می گوید که همه کشورها باید stay-at-home سفارشات بیشترکه در آن رئيس جمهور با انتقاد از رهبر حزب دموکرات به عنوان یک “بد” سناتور و آسیب پذیر به یک چالش اصلی از سمت چپ.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شد نامه ای به شومر پس از سناتور نیویورک فرستاده خود نامه درخواست از رئیس جمهور به نام یک مقام نظامی به عنوان تزار برای نظارت بر تولید و تبادل تجهیزات پزشکی و به استناد دفاع تولید عمل می کنند.

“من صحبت کردند و به رئیس جمهور در اواخر این عصر و آن را توضیح داد و در نتیجه این نامه است. بنابراین من فقط وحشت زده. شما می دانید من می گویند به رئیس جمهور فقط متوقف خاتوله. مردم در حال مرگ هستند و بنابراین رئیس جمهور تهمت ما نیاز به رهبری است. ما نیاز به کار انجام می شود. توقف خاتوله,” شومر گفت: MSNBC را Chris Hayes پنج شنبه شب.

“من با ارسال نامه ای با بهترین نیات” شومر اضافه شده است.

شومر و تهمت صحبت کرد و دو بار با تلفن این بعد از ظهر با توجه به سناتور دموکرات ،

پس از شومر توضیح داد که چه اقدامات او درخواست تهمت به رئیس جمهور با توجه به شومر این دفتر گفت: “او در حال حاضر در روند ارسال یک ‘بسیار تند و زننده نامه’ به سن. شومراما او سعی خواهد کرد برای متوقف کردن آن از بیرون رفتن و عذر خواهی به سن. شومر اگر او را متوقف نمی آن را در زمان.”

کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد جزئیات این تماس تلفنی بین تهمت و شومر.

دو نیویورکی را زنده کرد و خود را در حال اجرا جنگ لفظی میان coronavirus بحران است که کشته 5,926 آمریکایی ها که از پنج شنبه شب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

شومردر تلویزیون آمار روز چهارشنبه شب و یک نامه روز شنبه, خواست رئیس جمهور برای قرار دادن یک مقام نظامی مسئول نظارت بر coronavirus منابع تلاش در میان گزارش از دولت ها و بیمارستان ها است که آنها تحت مجهز برای تعداد فزاینده ای از موارد.

“موجود فدرال رهبری از درجه اعتبار ساقط شده آمریکا را ترک کرده و با یک عینک زشت است که در آن ایالات و شهرستانها هستند به معنای واقعی کلمه دفاع از خود اغلب در تعارض و رقابت با یکدیگر هنگامی که در تلاش برای تهیه گرانبها لوازم پزشکی و تجهیزات” شومر نوشت.

شومر این دفتر اشاره کرد که در تازه ترین تماس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن شومر توضیح داد که چگونه او تا به حال صحبت با پیتر ناوارو که شنود گذاشته شده است برای به اجرا درآوردن DPA “اما احساس می شود که فرد نمی شد تا این کار است.” او همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که او “نگران” عقب Adm. جان Polowczykکه منجر FEMA در زنجیره تامین نیروی کار.

“اگر شما صرف زمان کمتر در خود را مسخره استیضاح جعل که رفت haplessly برای همیشه لطفا برای و به پایان رسید تا رفتن هیچ جا (به جز افزایش my نظرسنجی شماره) و به جای تمرکز بر کمک به مردم نیویورک نیویورک را نداشته اند تا به طور کامل آمادگی برای ‘نامرئی دشمن.’ جای تعجب نیست که AOC و دیگران در حال فکر کردن در مورد در حال اجرا در برابر شما در اصلی. اگر آنها به احتمال زیاد برنده” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im