شیف: از راه دور رای گیری نمی خواهد سازش امنیت ملی

رئیس خانه هوش کمیته روز جمعه گفت که یک تغییر به دور رای گیری در میان coronavirus بحران را مطرح بدون خطر برای امنیت ملی است.

“من مطمئن هستم که لجستیکی و سوالات امنیتی می تواند خطاب اگر خانه تصمیم به حرکت به جلو با کنترل از راه دور رای گیری برای یک دوره از زمان” نوشته. آدام شیفآدم بنت SchiffConnecticut مرد متهم به تهدید به کشتن شیف تپه صبح روز سه گزارش – بایدن متعهد به زن VP; CDC می گوید هیچ رویدادی از 50+ مردم برای 8 هفته دوم کاپیتول هیل کارمند تست مثبت برای coronavirus بیشتر (D-کالیفرنیا.) هیل گفت: در یک ایمیل.

شیف تاکید کرد که او مخالف این ایده از اجازه دادن به کاربران برای رای دادن از خارج از کنگره پیشنهاد تحت فشار قرار دادند توسط تعداد فزاینده ای از نمایندگان مجلس به دلیل افزایش ترس از سفر و تجمع در جمعیت های بزرگ. اما او به سمت چپ باز احتمال این که خانه رهبران ممکن است که به نگاهی است که فوق العاده مرحله با توجه به منحصر به فرد تهدید مطرح شده توسط globetrotting بیماری همه گیر.

تبلیغات

“در حالی که من شده اند و مقاوم در برابر این ایده از رای گیری در فاصله همه ما مجبور به در نظر گرفتن روش های جدید انجام کار ما است که به نظر می رسید غیر قابل تصور حتی یک هفته پیش گفت:” شیف پیشرو رقم در خانه را بررسی انتخابات روسیه دخالت در سال 2016.

“با توجه به ضرورت پاسخگویی به نیازهای کشور و خطرات ذاتی از حرکت 435 قانون گذاران به عقب و جلو در سراسر کشور برای دیدار در یک فضای محدود ما باید وفق دهند به عنوان exigency نیاز است.”

فشار برای کنترل از راه دور رای گیری به دست آورده فوریت جدید این هفته پس از یک جفت از قانونگذاران مجلس — مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balartماریو رافائل دیاز-BalartCoronavirus اضطراب گسترش در سراسر کاپیتول هیل 14 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس اعضای خانه ایران با رهبری خود quarantining پس از اولین قانونگذاران تست مثبت تر (R-Fla.) و بن مکآدامز (D-یوتا) — آزمایش مثبت برای ویروس. تعدادی از اعضای خود-قرنطینه با استناد به تماس با قانونگذاران کارکنان و یا اعضای عمومی که باید قرارداد ویروس. شیف در میان کسانی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی پس اخبار اطلاعات سابق مشاور شد, در میان کسانی که آلوده می شوند.

با وجود نگرانی های اشتها برای کنترل از راه دور رای گیری محدود باقی مانده در کاپیتول هیل. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellDemocratic رهبران ایران انتقاد محرک لایحه به عنوان بیش از حد نرم افزار-کسب و کار خارج شده و به پول نقد در اوایل پاداش به کارکنان ساعتی در میان شیوع کروناویروس نوروزی افزایش نگرانی کوچکتر چک برای پایین تر بگیر بیشتر (R-Ky.) شات پایین که پیشنهاد این هفته است. خانه رهبران ایران نیز مخالف است با استناد به عدم ایجاد یک مکانیزم و نگرانی های امنیتی. برخی از آنها با اشاره به آیووا اخیر اولیه افتضاح به عنوان یک داستان عبرت انگیز.

و حتی برخی از دموکرات ها شده اند با احتیاط از اتخاذ چنین سیستم اشاره کرد روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 و مسکو در حال تلاش برای نفوذ در روند دوباره در این سال.

تبلیغات

هنوز سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiDemocratic رهبران ایران انتقاد محرک لایحه به عنوان بیش از حد نرم افزار-کسب و کار آمریکا چشم دوخته اند بسیار گسترده تر فاز 3 محرک نا امیدی مانت در تهمت بی میلی برای استفاده اضطراری تولید قدرت بیشتر (D-کالیفرنیا.) در ابتدا پس از سرد شدن به این ایده پنج شنبه اعلام کرد که رهبران دموکرات در حال حاضر وزن تمام گزینه های. او پرسید: Rep. جیم مک گاورن (D-جرم.), رئیس خانه قوانین کمیته به درخواست نماینده مجلس پیشنهادات و آماده سازی “یک گزارش در قوانین مجلس در مورد رای گیری برای اعضای’ بررسی است.”

در ضمن رهبر جناح اکثریت مجلس Steny HoyerSteny همیلتون Hoyer14 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس اعضای خانه ایران با رهبری خود quarantining پس از اولین قانونگذاران تست مثبت کنگره tiptoes سمت از راه دور رای گیری بیشتر (D-Md.) روشن ساخته است که اگر قانونگذاران به نام بازگشت به واشنگتن در میان بحران آن را نمی خواهد اتفاق می افتد قبل از دور سوم coronavirus امداد — عظیم اقتصادی بسته در حال حاضر در حال مذاکره در سنا تصویب کرده است فوقانی مجلسی و آماده است برای یک مجلس رای. در آن صورت هویر پنج شنبه اعلام کرد, حزب رهبران را اتخاذ روش های جدید برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد در کف خانه.

“ما مطمئن شد … که وقتی ما به ارمغان آورد آنها در حال رفتن به رفتن مایل اضافی برای اطمینان حاصل شود که وجود دارد پروتکل های به نگه داشتن همه امن” گفت: Rep. جرد هافمنJared ویلیام HuffmanHouse دموکرات ها چشم دوخته اند بسیار گسترده تر فاز 3 محرک یک شبه انرژی: جدید داخلی حکومت را محدود مطالعات علمی آژانس می توانید نظر | پانل جنگ بیش کاشت درخت لایحه | تهمت به رزومه زغال سنگ اجاره در اراضی عمومی پانل جنگ بیش درخت-کاشت قانون بیشتر (D-کالیفرنیا.).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>