شیف: بولتون ‘رد کرد’ به ارائه استشهاد بر تهمت دخالت در اوکراین بحث

تشکر. آدام شیفآدم بنت SchiffDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی” مرد تحت تعقیب به اتهام تهدید به مرگ در برابر آدام شیف تپه صبح روز سه گزارش – برنامه فلپ تاخیر حزبی آیووا نتایج بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت: سابق مشاور امنیت ملی , جان بولتون, جان BoltonOn پول: دموکرات خواستار کمک مالی اضطراری برای coronavirus | Kudlow می گوید شیوع خواهد شد که حداقل تاثیر بر اقتصاد | بالا Dem خواسته های بر recuse خود را از پرونده بانک ترکیه جولیانی: تهمت باید کاملا 100 درصد نگه داشتن بررسی بایدن در حال حاضر آن را همه چیز در مورد انتخابات بیشتر “رد” به ارائه یک استشهاد خود را از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ به عنوان خوانده شده: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پلوسی چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ’ بیشتر‘s “اوکراین سوء” وقتی پرسید که توسط آمریکا.

خانه هوش رئیس کمیته گفت: MSNBC را Rachel MaddowRachel Anne MaddowAttorney مک کانل می گوید که Parnas دارای سوابق ‘به طور مستقیم مربوط به استیضاح شهروندان آمریکا را از یک تشک خوش آمدید برای لو Parnas و ایگور Fruman جولیانی می گوید: او ‘گمراه’ توسط Parnas بیشتر در روز چهارشنبه که دموکرات ها تا به حال با نزدیک شدن بولتون مشاور پس از مجلس سنا رای دادند در هفته گذشته شامل هرگونه شاهد و یا اسناد و مدارک در استیضاح محاکمه.

“ما با رویکرد جان بولتون مشاور پرسید که آیا آقای بولتون خواهد بود مایل به ارائه یک استشهاد تحت سوگند توصیف آنچه او مشاهده شده از نظر رئیس جمهور اوکراین سوء و او رد” شیف گفت Maddow. “به هر دلیل او ظاهرا مایل بود به شهادت قبل از سنا اما جدا از آن به نظر می رسد قصد صرفه جویی در آن را برای کتاب خود.”

تبلیغات

کالیفرنیا از حزب دموکرات را تکرار کنم که “مطلقا” هیچ تصمیم گیری شده است در مورد اینکه آیا خانه را حکم مشاور سابق پس از آمریکا و تبرئه رئیس جمهور چهارشنبه.

تپه رسیده به بولتون مشاور برای نظر.

تبلیغات

مجلس سنا رای به تبرئه رئیس جمهور از دو مقاله از استیضاح پنج شنبه پس از حزب دموکرات نمی توانید به اندازه کافی رای به درخواست بیشتر شاهدان در دادگاه.

دموکرات ها بود می خواستم بولتون به شهادت جلو در بالاتنه مجلسی پس از او اعلام کرد او خواهد بود مایل به صورتی subpoenaed.

به گزارش نیویورک تایمز در روز قبل از رای گیری در شهود است که بولتون کتاب آینده شامل یک ادعا می کنند که تهمت می خواستم به خودداری از کمک نظامی از اوکراین تا زمانی که این کشور توافق کردند به منظور بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenButtigieg حفظ باریک و سرب پس از دور دوم آیووا نتایج منتشر تهمت سیاهی دستاوردها در آستانه استیضاح حکم تهمت bashes ‘مدیکر برای همه’ در ضربه تند وشدید زدن در ساندرز بیشتر. قبلا رئیس جمهور وکلا استدلال کرده بود که تهمت نمی کراوات تاخیر در کمک به دلخواه بایدن تحقیقات.

آمریکا درخواست کرده بود که بولتون شهادت در طول استیضاح استعلام اما مشاور سابق کاهش یافته و پس از کاخ سفید اجازه نمی دهد او به نظر می رسد به عنوان یک شاهد و خانه تمایلی به صبر برای این موضوع به حل و فصل در دادگاه.

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadlerجرالد (جری) لوئیس NadlerTrump توقیف در ویروسی کلیپ Nadler دادن پاسخ نهایی بیش شیف پوشش زنده: سناتور پرس و جو استیضاح مدیران تهمت دفاع Nadler شناور جان کلی به عنوان پتانسیل استیضاح شاهد (D-n. y.) گفت: پیش از این رئیس جمهور با دختری که خانه را “به احتمال زیاد” حکم بولتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر