شیف انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’

خانه هوش رئیس کمیته آدام شیفآدم بنت SchiffPelosi انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘خطرناک’ برای انتخاب رئیس اطلاعات ساندرز می گوید که او در جریان در تلاش برای کمک به مبارزات انتخاباتی مغلوب ساختن پیشی جستن: دموکراتها در تلاش برای شروع یک شایعه در مورد 2020 روسیه دخالت بیشتر (D-کالیفرنیا.) در روز یکشنبه را محکوم کرد رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWhere ما از اینجا بروم ؟ حفاظت از محیط زیست نشان می دهد راه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بیشتر محبوب در فلوریدا از مغلوب ساختن پیشی جستن ستمیر متهم به دیوان عالی کشور از تعصب در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر برای گسترش “ادعاهای دروغین” در مورد مقامات امنیتی و هشدارهای که روسیه دخالت در سال 2020 انتخابات برای کمک به رئیس جمهور و سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersRussian تداخل گزارش راک کاپیتول هیل دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ بیشتر (I-Vt.).

صحبت با خبرنگاران در خارج از کاخ سفید پیش از آن روز تهمت به ارمغان آورد چگونه به او گفت: هرگز در مورد هوش توجیهی ساندرز در مورد دریافت مسکو از تلاش برای کمک به نامزدی خود را در حزب دموکرات اولیه. ساندرز اذعان کرد که او می خواهم یک جلسه فقط یک روز پس از واشنگتن پست و نیویورک تایمز گزارش داد که مقامات اینتل گفته قانونگذاران مجلس که روسیه یک اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است.

“من به عنوان خوانده شده که در آن روسیه است کمک به برنی ساندرز. هیچ کس گفت: آن را به من در همه. هیچ کس در جریان است که به من در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت, نشان می دهد که “شیف و گروه خود را به بیرون درز آن به مقالات. آنها باید به بررسی شیف برای نشت اطلاعات است.

تبلیغات

شیف که شد بالا هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن را پس از گرفتن یک نقش در خانه استیضاح تحقیق شات پشت در رئیس جمهور تنها چند ساعت بعد از به tweeting که ادعای “احمق هیچ کس.”

“شما استقبال کرد در سال 2016 سعی کردم به اجبار اوکراین در سال 2019 و نمی خواهد در محافظت از ما در انتخابات سال 2020” شیف گفت.

 

“در حال حاضر شما اخراج خود اینتل برای رئیس جلسه کنگره در مورد آن” او اضافه کرد: ارجاع تهمت تصمیم به سرنگونی اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایریوسف MaguireEx-رئیس سازمان سیا خواستار تهمت اینتل shakeup یک مجازی سر بریدن از جامعه اطلاعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن جدید اینتل رئیس باعث می شود فوری تغییرات ousts بالا رسمی Hillicon دره: Facebook, Twitter تقسیم بر بلومبرگ تصویری | ساندرز در جریان تلاش های روسیه برای کمک به مبارزات انتخاباتی | Barr برای دیدار با اوباما پیش از نظارت مبارزه بیشتر و جایگزین کردن او با ریچارد Grenell, سفیر ایالات متحده به آلمان است. Grenell انتظار می رود که برای پر کردن این نقش به طور موقت تا زمانی که یک دائم منصوب شده است و تایید شده است.

تبلیغات

مگوایر خواهد شد نامزد دریافت جایزه بود و دائم آمریکا هر چند تهمت گزارش soured او پس از یک مقام ارشد جریان کنگره در مورد انتخابات روسیه دخالت. او بنا به گزارش ادعا کرد که مگوایر کارکنان نشان داده بود بی وفایی با صحبت کردن به کنگره در مورد این موضوع.

آمریکا و جامعه اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند که دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات به نفع تهمت و آسیب نامزد دموکرات هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonRussian تداخل گزارش راک کاپیتول هیل قاضی رد Nunes’ طرح دعوی در دادگاه در برابر Fusion GPS تپه انتخاباتی گزارش: آنچه که به سازمان دیده بان برای در نوادا بیشتر. بسیاری از مقامات بالا از جمله مشاور ویژه سابق رابرت مولررابرت (باب) قو MuellerCNN را Toobin هشدار McCabe در ‘خطر ناک وضعیت’ با جسارت تهمت سی ان ان لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: New Hampshire, خرید اینترنتی بیشتر و FBI مدیر کریس Wray نشان داده اند که روسیه تا به حال ادامه تلاش های خود برای دخالت در انتخابات آمریکا در سال متعاقب آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن رد کرده است گزارش های جدید به عنوان “اطلاعات غلط” لبه پنجره رساند تا دموکرات ها. مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین تکرار احساسات که در روز یکشنبه گفت: در ABC که او را دیده می شود هیچ اطلاعاتی که نشان می دهد روسیه به دنبال کمک مغلوب ساختن پیشی جستن.

شلبی پيرسون با انتقاد مگوایر ارائه اطلاعاتی در مورد روسیه اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک جلسه با خانه کمیته اطلاعات. ساندرز و خانه هوش کمیته نیز گزارش داد در مورد روسیه تلاش های مربوط به مبارزات انتخاباتی خود را. هیچ شواهد نشان می دهد که شیف به بیرون درز اطلاعات مربوط به اطلاعات.

“اجازه دهید روشن است که روس ها می خواهند به تضعیف دموکراسی آمریکایی با تقسیم ما و بر خلاف جمهور فعلی من بصورتی پایدار و محکم ایستادگی در برابر تلاش های خود را و هر قدرت خارجی است که می خواهد به دخالت در انتخابات” ساندرز گفت: جمعه گذشته در حالی که پرداختن به این موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>