ترساندن نیست و روح سرمایه گذاران بلند مدت شرط در هند سرمایه گذاری

بمبئی:
سرمایه گذاران نمی بینم Covid-19 شیوع داشتن هر گونه تاثیر طولانی مدت بر شرط خود را در هند با وجود این ویروس وادار کردن شرکت ها به اقدامات پیشگیرانه در محیط کار.

سرمایه گذاران هستند اما نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در این وضعیت به ببینید که چگونه دو محله گشوده است.

“برخی از بهترین شرکت های که شما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در حال حاضر در یک محدوده ارزش که در آن آنها جذاب است. همانطور که برای ما نمونه کارها شرکت های ما فقط باید به اطمینان حاصل شود که ما ایستاده آنها را از طریق این زمان. ما به شما کمک کند آنها را از طریق بحران است. ما یک مدت طولانی کاهش رشد تقاضا از حداکثر دو محله به علت این است که تاثیر زیادی” گفت: Sandeep Naik, مدیر عامل و سر هند و جنوب شرق آسیا به طور کلی اطلس.

Anuj Ranjan مدیریت شریک بروکفیلد مدیریت دارایی و مدیر عامل شرکت برای هند و خاورمیانه گفت: شرکت سرمایه گذاری در کسب و کار برای مدت طولانی. “ما یک سرمایه گذار و سرمایه گذاری ما در کسب و کار برای مدت طولانی. جغرافیای سیاسی حوادث حفظ می افتد اما ما در کسب و کار از 10 سال افق.”

شیوع از سهام خصوصی نظر را ایجاد فرصت های Naik گفت: در نعناع هند نشست سرمایه گذاری است که در بمبئی برگزار شد.

سازمان در سراسر کشور گفت: آنها با در نظر گرفتن اقدامات لازم برای جلوگیری از تاثیر این بیماری حتی به عنوان هند روز چهارشنبه گزارش موارد متعدد از Covid-19 از شهرهای مختلف.

بسیاری از کارفرمایان در حال حصول اطمینان از نیروی کار و دسترسی به دست عفونی در نقاط ورود و خروج در حالی که دیگران دلسرد فیزیکی در جلسات و ارائه N95 ماسک در ادارات و کارخانه ها و مراکز توزیع.

حرکت سریع کالاهای مصرفی عمده Hindustan Unilever با مسئولیت محدود در جای خود قرار داده پیشرفته تمیز کردن رژیم و یک پروتکل در چه زمانی و چه نوع ماسک مورد نیاز مورد استفاده قرار گیرد.

Clix سرمایه یک fintech شرکت ارسال دوره ای مشاوره از طریق ایمیل به تمام کارکنان بهره گرفتن اقدامات احتیاطی آنها باید در برابر Covid-19. مشورتی نیز در صفحه تلویزیون به معنای برای ارتباطات داخلی.

افراد در معرض خطر ابتلا به عفونت اگر فرد آلوده صحبت می کند سرفه یا عطسه در مجاورت خود را. به عنوان یک نتیجه تعدادی از عمده صنعت حوادث شده اند به نام پس از شرکت خارج از شرکت با استناد به کارمند نگرانی های بهداشتی از جمله حوادث در هند تعویض به وب و پخش گزینه به جای.

با چند موارد گزارش شده در اینجا سازمان ها تبدیل شده است تمرکز خود را بر روی ایمنی کارکنان با بسیاری از محدود کردن غیر ضروری داخلی و بین المللی سفر به ویژه به چین و کره جنوبی و سنگاپور و ژاپن و ایتالیا و ایران.

جهانی پزشکی و سفر شرکت امنیتی بین المللی SOS اشاره کرد که بسیاری از مشتریان را آغاز تشکیل مدیریت بحران تیم ارائه کمک به کارکنان و کنترل و نظارت بر سفر و انجام شبیه سازی تمرینات برای آموزش کارکنان.

Bidya Sapam و Anirudh Laskar کمک به این داستان.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>