Scarborough, شکار ستایش رامنی برای پیوستن به معترضان: “چنین نقطه عطفی برای مردم پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن

MSNBC “صبح جو” شرکت میزبان جو Scarboroughچارلز (جو) یوسف ScarboroughPresident تهمت آوردن است معنی جدیدی به عبارت “قلدر منبر’ تپه صبح روز سه گزارش – فلوید مداحی begin; مغلوب ساختن پیشی جستن-Esper درگیری پدیدار تهمت می گوید او معتقد است Scarborough ‘got away with murder” بیشتر و NBC News کاپیتول هیل خبرنگار Kasie شکار ستایش بهداشت ، میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyRomney راهپیمایی با جورج فلوید معترضان در DC خار رامنی برنده را پشتیبانی نمی تهمت گشتند: NYT تهمت آتش سوزی در کالین پاول گفت که او می خواهم برای رای دادن بایدن بیشتر (R-یوتا) برای پیوستن به تظاهرات و راهپیمایی بیش از پلیس با قتل جورج فلوید با شکار آن را “نقطه عطف” در حمایت از حزب جمهوری خواه برای رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpProsecutors ادعا Avenatti ممکن است نقض شرایط از زندان آزاد بولتون قصد دارد به انتشار کاخ سفید خاطرات در اواخر ماه ژوئن: گزارش منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها بیشتر.

“این پرسش از شخصیت شده اند نوع shunted به سمت در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران” شکار استدلال در ظاهر دوشنبه صبح. “من فکر می کنم که این واقعا نشان دهنده … از جمله یک نقطه عطف است. و شما می دانید که شاید آن گرفتار بسیاری از آمریکایی ها با تعجب در عمق و قدرت و ظاهری دوام لحظه ما در حال حاضر است.”

“اما همه ما در جامعه کسب و کار است که اغلب بیشتر از محافظه کار بازیگران در حال استقبال از این جنبش است. بنابراین من فکر می کنم این یک چالش برای همه کسانی که خواهان” او ادامه داد. “همانطور که شما اشاره شما می دانید اگر آنها از دست این لحظه من فکر می کنم وجود دارد یک شانس بسیار واقعی و این است شروع به تبدیل شدن به یک واقعی تر مکالمه پشت صحنه است که آنها از دست دادن مجلس سنا آمده نوامبر و البته خواهد بود لرزه تغییر در قدرت است.”

تبلیغات

“سناتور. رامنی شده است یک دوست خوب برای یک مدت زمان طولانی” Scarborough سابق اوباما در کنگره اضافه شده است. “و حتی از طریق 2012 مبارزات انتخاباتی که در آن آنها آن را درک نمی آن را می دانم زمانی که من می تواند دشوار در مبارزات انتخاباتی خود را یک بار در در حالی که. اما ما همچنان دوستان خوب.”

“جالب است که من همیشه می گفت او فوق العاده با احتیاط و به او گفت در زمان و گفت: کسانی که نزدیک به او در زمان او بود که فوق العاده محتاط هر زمان که او تا به حال خود را به نوعی سیاسی, یونیفرم,,” Scarborough گفت. “خوب است که احتیاط این است که به باد انداخته و در یک بازی فوق العاده مهم در این کشور در تاریخ است.”

رامنی در سال 2012 ” نامزد راهپیمایی با معترضان در واشنگتن دی سی در روز یکشنبه.

“ما نیاز به یک صدا علیه نژاد پرستی. ما باید بسیاری از صداها در برابر نژاد پرستی و در برابر خشونت. و ما نیاز به ایستادن و می گویند ‘black lives matter’,” او گفت: یک خبرنگار NBC.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز شنبه نیز وزن در تصویری نشان رامنی راهپیمایی با معترضان.

تبلیغات

“فوق العاده ای صداقت چه پسر. سخت به این باور با این نوع از سیاسی استعداد خود را شماره خواهد “مخزن” به شدت در ایالت یوتا!” رئيس جمهور توییتی.

اسکاربورو و تهمت نیز در شرایط دوستانه و برگشت در مرحله اوليه 2016 ریاست جمهوری با Scarborough به طور منظم به طور آهسته از مشاوره به rookie سیاستمدار.

“من در واقع به نام او و گفت:” دونالد, گوش دادن شما نیاز به صحبت می کنند در جملات کامل در بحث’ ” Scarborough گفت: در فوریه سال 2016. “پس از دومین مناظره … من راه می رفت به من گفت:” دونالد, آیا شما می دانید که چگونه به عنوان خوانده شده؟’ … من گفت: “شما باید به عنوان خوانده شده قبل از اینکه یک بحث! … خواندن یک پاراگراف در سوریه, خواندن یک پاراگراف در آموزش و پرورش اصلاحات!'”

مغلوب ساختن پیشی جستن و اسکاربورو در حال سقوط بود در مدت کوتاهی پس از سابق ان بی سی “شاگرد” ستاره اسیر ایران با نامزدی در مارس 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن است به نظر می رسد در “صبح جو” یا MSNBC پس از آن زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>