Scalise به خود قرنطینه در پاسخ به Diaz-Balart آزمون

خانه اقلیت شلاق استیو Scaliseاستفان (استیو) یوسف ScaliseTop ایران پست در نظارت تساوی رقابت سختی در مذاکرات رهبران تماس در پلوسی به جلو و ممنوعیت سفر لایحه بیش از coronavirus این هفته: نظارت, سفر بان کی مون دعوا بازی در حال رشد در میان coronavirus نگرانی بیشتر (R-لا.) گفت: جمعه شب که او را به خود قرنطینه برای آینده دو هفته پس از تشکر. ماریو دیاز-Balartماریو رافائل دیاز-BalartDemocratic قانونگذاران rip کارسون بیش از کاهش مسکن, بودجه, سیاست های عربستان نتواند به غلبه بر رویه مانع نیاز به آوردن قطعنامه در محکومیت ساندرز به طبقه جمهوریخواه فلوریدا معرفی قطعنامه در محکومیت ساندرز کاسترو سخنان بیشتر (R-Fla.) آزمایش مثبت برای coronavirus با استناد به یک جلسه بین دو کنگره در هفته گذشته.

“من فقط مطلع شده است که همکار من ماریو دیاز-Balart آزمایش مثبت برای COVID-19. پس از من تا به حال یک جلسه طولانی با او اواخر هفته گذشته از فراوانی از احتیاط من تصمیم گرفته اند این امر می تواند بهترین به خود قرنطینه بر اساس هدایت از حضور پزشک از ایالت متحده کنگره” Scalise در بیانیه ای گفت.

“خوشبختانه من تجربه هر گونه علائم و ادامه خواهد داد تا کار از راه دور در کنگره coronavirus پاسخ باقی خواهد ماند و در تماس نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار همکاران من در کنگره و همچنین مقامات محلی و بهداشت حرفه ای در لوئیزیانا به اطمینان حاصل شود که اقدام سریع برای رسیدگی به این بحران همچنان ادامه دارد,” او اضافه شده است.

تبلیغات

دیاز-Balart شد اولین عضو کنگره برای تست مثبت برای ویروس شنبه شب پس به زودی پس از Rep. بن مکآدامز (D-یوتا). چند تن از اعضای کنگره در حال حاضر خود قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض یک فرد در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) که بعد از آزمایش مثبت از جمله مظنونان حمله به دانشگاه مت Gaetzمتی (مت) GaetzAssistant مجلس خود قرنطينه خارج از فراوانی احتیاط ” با coronavirus the Secret Service چهره یک قاتل نامرئی Pelosi, تماس, در خانه قانونگذاران به عمل اجتماعی فاصله بیشتر (R-Fla.), پل GosarPaul Anthony GosarTrump: من فکر نمی کنم با استفاده از عبارت “چینی ویروس’ ایجاد یک ننگ دستیار مجلس خود قرنطينه خارج از فراوانی احتیاط’ Pelosi, تماس, در خانه قانونگذاران به عمل اجتماعی فاصله بیشتر (R-Az.) و Doug Collinsداگلاس (داگ) آلن CollinsAssistant مجلس خود قرنطينه خارج از فراوانی احتیاط’ Pelosi, تماس, در خانه قانونگذاران به عمل اجتماعی فاصله’ بازیگر اورلاندو بلوم به خود قرنطینه بیشتر (R-Ga.), و از سوی دیگر ، تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzCory گاردنر به خود قرنطینه یک شبه انرژی: قانونگذاران دموکرات به دنبال کاهش تولید گازهای گلخانه ای در شرکت هواپیمایی نجات | خانه Dems هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر صنعت نفت نجات | اوباما درخواست عربستان برای ایجاد ثبات در بازار نفت پنج آمریکای لاتینی که می تواند بایدن را در حال اجرا همسر بیشتر (R-تگزاس).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>