SC هشدار IIT Bombay تحقیر رسیدگی به بیش از خروج از ‘دود پروژه برج’

دهلی نو: دادگاه عالی روز چهارشنبه هشدار داد انستیتو تکنولوژی هند(IIT), بمبئی, از تحقیر اقدامات برای حمایت از دولت در پروژه های نصب دود برج به جنگ آلودگی بحران در دهلی نو.

در دسامبر 2019, دادگاه راس نیمکت رهبری apex دادگاه به دهلی و دولت مرکزی سه ماه برای راه اندازی “دود برج” در کننوقت محل در دهلی نو برای جلوگیری از آلودگی هوا در پایتخت است. طبق دستور دادگاه به دولت مرکزی در حال تشکیل یک سطح بالا کمیته متشکل از مدیر, منشی, مقامات ادارات محیط های دهلی دولت و بمبی کارشناسان به نگاه به آلودگی مدیریت تکنولوژی کنترل آلودگی های تهدید.

وکیل عمومی Tushar مهتا, نمایندگی مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره در حالی که این استدلال در ضد آلودگی ماده در چهارشنبه مطلع دادگاه بالا که IIT Bombay حال خارج آن مشارکت از پروژه آزمایشی نصب دود برج. دولت در حال حاضر در تلاش برای کار کردن با IIT دهلی کارشناسان و کارشناسان در ملی مهندسی محیط زیست موسسات تحقیقاتی.

خشمگین عدالت آرون Mishra عنوان سه قاضی نیمکت گفت: “چگونه می توان آنها را به خارج از دولت پروژه ؟ من به رسم تحقیر در برابر آنها. آنچه که در این مزخرف ؟ من نمی توانم تحمل این بی معنی است. ما را مجازات خواهد کرد IIT Bombay. چگونه می توانید آنها را به عقب پس از 6 ماه؟”

عدالت Mishra خواسته مهتا به صحبت کردن با IIT Bombay مقامات بلافاصله و پاسخ در اولین 15minutes سپس 30 دقیقه و سپس در نهایت موافقت خود را برای 24 ساعت.

مهتا التماس کرد: “من نمی توانم در 15 دقیقه. من 24 ساعت. هیچ چیز تغییر خواهد کرد در 24 ساعت. شما اقایی, لطفا خودتان را در موقعیت.”

نیمکت نیز متشکل از قضات Vineet ساران و آقای شاه ابراز نارضایتی می کنند و مشاهده شده است که آنها “نه در همه مبارک با امور”. این نیمکت با توجه به مهتا درخواست موافقت شنیده مورد در روز پنج شنبه.

هر زمستان منطقه سرمایه ملی است که احاطه شده توسط یک ضخامت کفن سمی دود مجبور آلودگی محیط زیست (پیشگیری و کنترل) قدرت’ (EPCA) اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و دولت دهلی نو به منظور مدارس تعطیل — چیزی تبدیل شده است که سالانه تمرین.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر