انگلستان به دوشنبه شنیدن درخواست در شاهین باغ تظاهرات صدمه زدن به زندگی روزانه

دهلی نو: دیوان عالی کشور روز جمعه موکول دادرسی در درخواست به دنبال دستور به پاک کردن دهلی نو شاهین باغ منطقه که در آن تظاهرات در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) 2019 را به اتهام ایجاد مزاحمت برای مردم ساکن در مجاورت. این موضوع که الآن تا روز دوشنبه.

یک نیمکت متشکل از قضات سانجی کیشان کال و متر یوسف گفت: آنها را به شنیدن این درخواست پس از دهلی مجمع انتخابات با توجه به روز شنبه. درخواست می خواستم درخواست می شود قبل از انتخابات.

درخواست ثبت شده توسط مدافع و فعال Amit Sahni که ادعا شده است که تظاهرات در شاهین باغ منطقه مختل روزانه زندگی است.

قبلا Sahni تا به حال ثبت یک درخواست در دادگاه عالی دهلی تاکید بر همان مسائل است. دادگاه به حال اوراق دادخواست و بدون هر گونه رسمی سفارش و خواسته مقامات مربوطه به آن نگاه کنید.

“پاسخ دهندگان (پلیس دهلی) را نمی توان مجاز به رفتار مانند قطع تماشاگران به خصوص در یک وضعیت در حال حاضر مواجه با افراد ساکن در مجاورت Kalindi Kunj” با توجه به درخواست ثبت شده در انگلستان است.

“هیچ کس می تواند مجاز به اشغال یک جاده عمومی به هر دلیلی به بهانه اعتراض مسالمت آمیز و بیش از حد برای مدت نامعلوم به دیگران رنج می برند برای همین”, تقاضای اضافه شده است.

این درخواست نیز گفت: این تظاهرات باعث مزاحمت برای مردم به عنوان یک مشترک جاده مسدود شده بود توسط معترضان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>