SC: هیچ اجباری اقدام علیه biz بیش از دستمزد

دهلی نو:
دیوان عالی کشور روز جمعه حکم داد که هیچ اجباری اقدام را می توان در برابر کارفرمایان که موفق به پرداخت کامل حقوق و دستمزد به کارکنان در طول مستند ارائه کمک به هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک است که دیده می شود درآمد خود رسید.

قضاوت تلفظ شد توسط سه قاضی نیمکت متشکل از قضات Ashok Bhushan, S. K. کال و محمد رضا شاه در دسته ای از دادخواست توسط بیش از 15 میکرو کوچک و متوسط (MSMEs) در برابر صفحه اصلی وزارت 29 مارس اطلاع رسانی است که “کارفرمایان توان از آن در صنعت و یا در مغازه ها و موسسات تجاری باید پرداخت دستمزد کارگران خود را در محل کار خود در موعد مقرر و بدون هیچ گونه کسر برای دوره خود را از موسسات در حال بسته شدن در طول مستند.”

اطلاع رسانی خارج شد در 18 مارس پس از 54 روز.

این MSMEs تشکیل پرونده دادخواست شامل کارناتاکا را Ficus Pax و Ludhiana ابزارهای انجمن.

این طومار گفت: آنها باید اجازه داده شود به کارکنان پرداخت 70 درصد کمتر است. آنها استدلال می کنند که دولت باید مراقبت از بقیه با استفاده از وجوه جمع آوری شده توسط کارکنان دولت شرکت بیمه و یا PM مراقبت صندوق. دادخواهان گفت: کسب و کار خود را ضربه شده بود به دلیل مستند بودن مجبور به کارگران پرداخت در کامل باعث شدید مالی و روانی استرس در آنها است.

دادگاه خواسته کارفرمایان و کارکنان برای مذاکره در پرداخت دستمزد برای 54-بعد مستند. نیمکت مشاهده شد که کارگران و صنعت به یکدیگر نیاز دارند و باید تلاش ها برای حل و فصل اختلاف.

“هیچ صنعت می تواند زنده ماندن بدون کارگران است. در نتیجه کارفرمایان و کارکنان نیاز به مذاکره و حل و فصل در میان خود. اگر آنها قادر به حل و فصل آن, آنها نیاز به روش کار این مقامات نگران به مرتب کردن بر اساس مسائل خارج” گفت: عدالت بوشان.

متحده باید تسهیل آغاز روند حل و فصل و ارائه گزارش مفصلی به کار کمیسیون در این دادگاه گفت. مرکز و ایالات متحده نیز به کارگردانی گردش دادگاه به منظور تسهیل حل و فصل است.

مورد آینده خواهد شد شنیده می شود در هفته آخر جولای.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>