SC واسطه رسیدن به شاهین باغ معترضان

دهلی نو:
در اولین اقدام روز چهارشنبه دیوان عالی کشور (SC)-منصوب مخاطبان رسیده به معترضان در دهلی شاهین باغ و درخواست آنها را به حرکت و محل نشستن خود را در تظاهرات علیه شهروندی (متمم) قانون و یا کا.

معترضان عمدتا زنان شده اند نشان دادن در برابر قانون شهروندی برای بیش از دو ماه منجر به روزانه ترافیک در این منطقه است.

پس از درخواست قبل از SC به دنبال دستورالعمل به حذف جاده apex دادگاه در 17 فوریه منصوب ارشد طرفداران سانجی Hegde و Sadhana Ramachandran به عنوان واسطه برای پراکندن بن بست.

Hegde و Ramachandran جریان معترضان در مورد SC منظور اطمینان آنها را که دادگاه به رسمیت می شناسد خود را حق اعتراض به, قبل از توضیح چرا معابر را مسدود نمی باشد به طور نامحدود. در طول بیش از دو ساعته تعامل Ramachandran تلاش برای متقاعد کردن جمعیت “چگونه تظاهرات حمل می تواند بدون راه های مسدود شده”. او اضافه کرد که یک راه حل را دریافت تقدیر در سراسر جهان و شاهین باغ معترضان نیز قدردانی شود برای آن است.

این بحث ها برای رسیدن به یک راه حل مورد قبول دو طرف انتظار می رود برای ادامه. دادگاه عالی کارگردانی کرده است که مخاطبان خود را به فایل گزارش در روز دوشنبه.

رسانه ها نگه داشته بود از تعامل به عنوان واسطه انجام نمی خواهید به بحث در مورد تمام گزینه های قبل از خبرنگاران.

صحبت با خبرنگاران پس از تعامل Hegde گفت: “امروز فقط جلسه اول و ما به سادگی گوش و تلاش برای درک نارضایتی مردم است. همچنین چنین چیزهایی را در زمان و روند نمی توان با عجله.”

Ramachandran گفت: مطابق با خواسته های معترضان آنها خواهد بود در آینده دوباره در روز جمعه به حمل به جلو بحث.

با این حال معترضان روشن به مخاطبان است که وجود خواهد داشت هیچ بسته-اتاق گفتگو و کمیته ای تشکیل خواهد شد به نمایندگی از شاهین باغ معترضان.

به گفته افراد آگاه از تحولات Hegde تا به حال یک جلسه با مقامات پلیس دهلی در روز قبل از آن. پلیس تا به حال مطلع او را از این وضعیت تاکید بر مشکلات ناشی با توجه به بسته شدن جاده.

محدودیت ترافیک شده اند اعمال شده در Kalindi Kunj-شاهین باغ کشش و Okhla زیرگذر پس از 15 دسامبر به دلیل اعتراض به کا ملی و ثبت نام از شهروندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>