SC مسائل توجه به J&K دولت در درخواست برای بازگرداندن 4G

دهلی نو:
دیوان عالی کشور روز پنج شنبه به دنبال یک پاسخ در یک هفته از جامو و کشمیر دولت در مذاکرات خواستار مرمت 4G اتصال در قلمرو اتحادیه در میان افزایش موارد covid-19.

درخواست شنیده شد توسط یک apex دادگاه نیمکت متشکل از قضات N. V. Ramana, R. Subhash ردی و B. R. Gavai.

منافع عمومی دادخواهی ظ توسط بنیاد رسانه ای حرفه ای را به چالش کشیده این ترتیب دولت از 26 مارس محدود کردن سرعت اینترنت به 2G در قلمرو اتحادیه بر این اساس است که چنین دستوری نقض مفاد برابری در برابر قانون و آزادی گفتار و بیان حق زندگی و آزادی و حق کودکان برای آموزش رایگان و اجباری اعطا شده تحت, مقالات, 14, 19, 21, و 21A قانون اساسی است.

محدود کردن سرعت اینترنت و غیر منطقی است, به ویژه هنگامی که وجود دارد یک جهانی همه گیر و سراسری مستند تحمیل شده به دولت ادعا درخواست.

پزشکان و بیماران در این منطقه قادر به دسترسی به آخرین اطلاعات مشاوره و دستورالعمل ها به دلیل دسترسی محدود به اینترنت دادخواست ادعا شده در درخواست.

مدارس نیز قادر به آموزش و پرورش ابلاغ آنلاین, درخواست اضافه شده است.

مردم روبرو هستند مشکل در کار از خانه و همچنین در دسترسی به دادگاه عالی آن را گفت.

این طومار نیز ارائه شده است که دولت خود را به رسمیت شناخته شده است که اینترنت ضروری است خدمات و محدود کردن آن در چنین زمان حساسی است که بر زندگی ساکنان قلمرو اتحادیه.

در ماه اوت سال گذشته تمام حالت های ارتباطات بودند به حالت تعلیق در زمانی که دولت اوراق ویژه وضعیت جامو و کشمیر تحت ماده 370. این بعدها تا حدی و به تدریج ترمیم, اما اینترنت محدود شده بود به سرعت 2G.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>