SC دارای قانون اساسی 100% ST رزرو برای معلمان در برنامه ریزی مناطق

دهلی نو:
دیوان عالی کشور روز چهارشنبه برگزار شد و در آن حکم که 100% رزرو از معلمان متعلق به برنامه ریزی قبایل (ST) دسته در مدارس در برنامه ریزی مناطق است که قانون اساسی نامعتبر است.

قضاوت با گذشت پنج قاضی قانون اساسی نیمکت رهبری عدالت آرون Mishra نقض دولت دستور صادر شده توسط فرماندار ایالت آندرا پرادش است که اجازه داده بود که 100% رزرو. قضاوت تحویل داده شد از طریق ویدئو اعطا. نیمکت نیز متشکل از قضات ایندیرا بانرجی Vineet ساران, آقای شاه و Aniruddha بوز تحمیل Rs5 لاخ هزینه برای درخواست تجدید نظر در هر دو آندرا پرادش و Telangana دولت.

در 152 صفحه و قضاوت دادگاه راس تصریح کرد 1992 ایندیرا Sawnhey داوری است که برگزار می شود که قانون اساسی معتبر رزرو نمی تواند فراتر از 50 درصد است.

ارائه امداد به قرار ملاقات ساخته شده تحت نقض دولت در نظم دادگاه برگزار شد که این تصمیم در قضاوت برگزار خواهد شد prospectively و نه به صورت گذشته نگر. معنی کسانی که در حال حاضر منصوب شده است را نمی شود اما از این پس هیچ قرار ملاقات خواهد بود ساخته شده در بیش از تصریح 50% رزرو. دادگاه افزود: “ما صرفه جویی در وقت مشروط که جایگزین گوید من.e.ایالت آندرا پرادش و Telangana به تلاش یکی از تمرین های مشابه در آینده. اگر آنها را خیلی و بیش از حد از رزرو وجود دارد نخواهد بود و هر گونه صرفه جویی در قرار ملاقات ساخته w.e.f. سال 1986 تا به امروز.”

قضاوت بود که محفوظ در 13 فوریه در آمد و تقاضای چالش آندرا پرادش بالا حکم دادگاه آن برگزار شده بود دولت به منظور ارائه 100% رزرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>