دیوان عالی کشور روز سه شنبه به مسیر داده شده به رسانه ها برای انتشار رسمی نسخه دولت در مورد توسعه با توجه به Covid-19.

به منظور تصویب شد توسط بخش نیمکت به ریاست رئیس دادگستری SA Bobde “ما انتظار داریم رسانه ها (چاپ الکترونیکی و یا اجتماعی) برای حفظ یک حس قوی از مسئولیت و اطمینان حاصل شود که اخبار تایید نشده قادر به ایجاد وحشت است منتشر.”

وکیل عمومی Tushar مهتا برگزار شد که دولت مرکزی را ارائه بولتن روزانه از طریق تمام رسانه ها از جمله راههای رسانه های اجتماعی و انجمن ها برای روشن شدن شک و تردید در مردم و این روند می تواند فعال در یک دوره 24 ساعت. همان بود مشاهده روی نیمکت و ذکر شده در سفارش.

نیمکت نیز متشکل از عدالت L Nageshwar رائو نیز برگزار شد که دادگاه راس قصد ندارد به تداخل با بحث آزاد درباره همه گیر اما “هدایت رسانه ها به مراجعه و انتشار نسخه رسمی درباره تحولات است.”

به این منظور تصویب شده است برای جلوگیری از جعلی بودن اخبار منتشر شده به عنوان نتایج آن را در ترس و وحشت در میان شهروندان است. در یک وضعیت گزارش های ارائه شده توسط این مرکز در راس دادگاه امروز دولت گفت که در حال حاضر سناریوی از Covid-19 یک وضعیت بی سابقه ای و هر عمدی یا ناخواسته جعلی و یا نادرست, گزارش, یا, در, الکترونیکی, نسخه قابل چاپ, رسانه های اجتماعی و یا وب پورتال است جدی و اجتناب ناپذیر بالقوه باعث وحشت در بخش های زیادی از جامعه است.

دادگاه برگزار شد که وحشت می تواند به شدت بر سلامت روان. با توجه به وضعیت حال حاضر دادگاه مشاهده شده است که دولت آگاهانه از اهمیت سلامت روحی و روانی و نیاز به آرام کردن کسانی که در حالت وحشت.

دولت در گزارش خود نیز ارائه شده است که هر واکنش با هر بخش از جامعه بر اساس هر جعلی و یا نادرست در گزارش نه تنها مضر برای چنین وضعیت اما آسیب به کل ملت است.

بالا دادگاه همچنین تصریح کرد: در آن سفارش بخش 54 از مدیریت بحران, قانون 2005 فراهم می کند که برای مجازات به فرد که باعث می شود یا گردش نادرست و یا زنگ هشدار به عنوان فاجعه و یا شدت آن و یا قدر و منجر به وحشت. چنین فردی باید با زندان که ممکن است گسترش به یک سال یا خوب است.

گفت: منظور تصویب شد توسط دادگاه راس در طول این جلسه از پیل به دنبال دستورالعمل ها برای دولت برای اقدامات فوری برای کمک به کارگران مهاجر در میان افزایش موارد Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im