SC می پرسد دولت برای ارسال به کارگران مهاجر خانه ظرف 15 روز

دهلی نو:
دیوان عالی کشور روز سه شنبه به کارگردانی مرکز و دولت به حمل و نقل رشته کارگران مهاجر که جان خود را برای رسیدن به زادگاه میان coronavirus مستند به مکان های مادری خود ظرف 15 روز.

سه قاضی نیمکت از قضات Ashok Bhushan, سانجی K. کال و محمد رضا شاه در یک suo, موتور, مورد, نیز خواسته دولت برای بازسازی آنها را با تضمین شغل بر اساس مهارت های خود را.

دادگاه همچنین به همه کشورها و سرزمین های اتحادیه را به تمام مراحل در مورد شناسایی رشته کارگران مهاجر در دولت خود را که مایل به بازگشت به مکان های مادری خود و اقدامات خود را برای سفر با قطار یا اتوبوس.

دادگاه راس در آن کشت جهت نیز کارگردانی آهن هند به ارائه Shramik قطار ویژه ظرف 24 ساعت در صورت وجود تقاضا برای قطار بیشتر در علاوه بر این به انتظار تقاضا از دولت مرکزی 171 Shramik قطار ویژه.

راس دادگاه همچنین به دولت مرکزی و دولت های آمریکا و اتحادیه سرزمین به جزئیات از تمام طرح های رفاه است که می تواند به نفع مهاجران از جمله کسانی که به معنای برای اشتغال. آن خواسته متحده برای ایجاد مراکز مشاوره و helpdesks در بلوک و سطح منطقه به ارائه اطلاعات در مورد برنامه های دولت و کمک به کارگران مهاجر شناسایی راه های اشتغال و مزایای که آنها می توانید فایده در زیر طرح های مختلف.

دادگاه بالا نیز خواسته متحده و اتحادیه سرزمین برای حفظ جزئیات تمام کارگران مهاجر که به مکان های مادری خود همراه با مهارت های خود را و طبیعت و مکان های قبل از آن اشتغال است. این خواسته دولت به حفظ این لیست بر اساس ایجاد بلوک و منطقه به کمک دولت گسترش بهره مندی از طرح های مختلف که ممکن است قابل اجرا به مانند کارگران است.

این مراکز مشاوره نیز باید کمک به کارگران که رسیده مکان های مادری خود و می خواهید به بازگشت به مکان خود را از اشتغال به آن گفت.

دادگاه راس نیز خواسته متحده و سرزمین های اتحادیه در نظر گرفتن خروج از پیگرد قانونی و شکایت در بخش 51 از مدیریت بحران عمل می کنند و جرايم مربوطه تسلیم در برابر کارگران که گفته نقض مستند دستورالعمل توسط رفت و آمد در جاده ها در طول دوره از مستند. ایالات متحده و اتحادیه سرزمین باید برای ارائه اضافی گواهی حسن در مورد اطلاعات جمع آوری شده در خط با سفارش در عرض دو هفته در راس دادگاه. دادگاه بالا تا به حال در 5 ژوئن محفوظ قضاوت در این مورد است. تاریخ بعد از شنیدن است 8 جولای.

متحده همچنین باید نظارت بر روند ثبت نام از مهاجران و اطمینان حاصل شود که آنها در هیئت مدیره قطار و یا اتوبوس, در اولین دادگاه مقرر. دادگاه عالی قبلا به کارگردانی دولت برای ارائه رایگان حمل و نقل و مواد غذایی کافی به کارگران مهاجر که می خواستم به خانه بروم. آن گفته بود که منشاء آن دولت خواهد بود مسئول برای ارائه مواد غذایی و آب در همه ایستگاه های در حالی که راه آهن هند خواهد شد مراقبت از نیازهای خود را در طول سفر.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>