SC موافق به شنیدن درخواست برای انتقال از مورد تجاوز به عنف در برابر سوامی Chinmayanand به دهلی دادگاه

دیوان عالی کشور روز جمعه موافقت کردند برای شنیدن درخواست از قانون آموز به انتقال مورد تجاوز به عنف در برابر سابق اتحادیه وزیر سوامی Chinmayanand از اوتار پرادش دادگاه به دهلی دادگاه.

ارشد مدافع Rob Gonsalves, نمایندگی شاکی زن قبل از اینکه روی نیمکت که زنان دستگیر تهدیدی برای زندگی خود را در اوتار پرادش پنجه نرم می کند از این رو برای انتقال از محاکمه به دهلی نو.

یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S A Bobde توافق برای شنیدن درخواست در 2 مارس. نیمکت نیز متشکل از قضات BR Gavai و Surya کانت خواسته Gonsalves به رویکرد دولت به دنبال حفاظت پلیس.

Gonsalves, اما گفت که یک فرد مسلح داده شده به او توسط پلیس برای امنیت.

قبل از آن نیز یک درخواست ثبت شده در برابر اللهبد بالا دستور دادگاه و صدور قرار وثیقه برای Chinmayanand.

دادگاه عالی تا به حال در فوریه 3 قید وثیقه به Chinmayanand دستگیر شد و در مورد بهره برداری جنسی از زن تحصیل در رشته حقوق در دانشکده اجرا شده توسط خود و اعتماد در شهجهنپور در اوتار پرادش.

Chinmayanand دستگیر شد در 20 سپتامبر سال گذشته در بخش 376-C IPC شارژ کوتاه از تجاوز به عنف.

این بخش اعمال می شود زمانی که کسی در قدرت و طول می کشد استفاده از موقعیت رسمی خود را به “القاء و یا راه بدر کردن” یک زن به داشتن رابطه جنسی با او.

در موازی مورد زن به اتهام تلاش برای گرفتن پول از Chinmayanand که او را متهم کرده بود که از تجاوز به عنف.

دادگاه عالی او داده او را به قید وثیقه در تاریخ 4 دسامبر سال گذشته.

دادگاه عالی تا به حال پا پس از 23 ساله دانشجوی حقوق رفت از دست رفته برای چند روز در ماه اوت سال گذشته پس از ارسال یک ویدئو کلیپ در رسانه های اجتماعی ادعا سوء استفاده جنسی.

تحقیقات ویژه تیم اوتار پرادش پلیس تشکیل شده در جهت apex دادگاه بازداشت Chinmayanand حدود یک ماه بعد.

نشستن نیز بازداشت دانش آموز پس از شکایت که او و دوستان او تا به حال گفته که برای گرفتن 5 کرور از Chinmayanand, تهدید به, فیلم نشان دادن ماساژ به او.

PTI کمک به داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>