SC موافق به شنیدن درخواست توسط وزارت نفت در برابر بهبود $499 منگنز توسط ودانتا

دیوان عالی کشور روز دوشنبه توافق کردند که به شنیدن این درخواست به دنبال اقامت در دهلی بالا دستور دادگاه اجازه می دهد اجرای داوری جایزه اجازه می دهد ودانتا Ltd. و Videocon Industries Ltd. برای بازیابی $499 میلیون به جای $198 میلیون دربسته در محیط توسط دولت برای توسعه Ravva نفت و گاز در ایالت راجستان است.

این طومار ثبت شده است توسط دولت هند از طریق دبیر وزارت نفت و گاز طبیعی در برابر ودانتا محدود Ravva نفت محدود و Videocon صنایع محدود شده است.

در 144 صفحه درخواست منشاء اختلاف از سال 1993 تا سال 2020 شده است برشمرده در جزئیات. در این طومار آمده است که تولید های قرارداد (PSC) برای استخراج نفت و گاز از فلات قاره در زمینه کشف و تا حدودی توسعه یافته توسط ONGC ملی شرکت نفت”NOC” بود) وارد بین درخواست (دولت هند) و مخاطب (سنگ قبر هند با مسئولیت محدود سلف ودانتا) در جایی که آن را به صراحت تصریح شده است که مخاطب باید انجام خدمت سربازی کار می کند که شامل حفاری 21 حلقه چاه در پوش هزینه USD 188.98 میلیون به علاوه 5 درصد است. که شناخته شده به عنوان پایه توسعه هزینه (BDC).

تحت PSCs هزینه های متحمل شده توسط پیمانکاران در نفت عملیات معمولا و به طور کامل قابل بازیابی از تولید نفت است. اما برخی از تولید های قرارداد مانند امضا شده بین دو طرف ارائه یک کلاه بر روی مقدار هزینه های قابل بازیابی است.

BDC بود نخست biddable معیار بر اساس آن شرکتکنندگان اهدا شد تولید های قرارداد. BDC شد بر اساس یک برآورد از هزینه های که متحمل شده است توسط پیمانکار برای انجام کار به عنوان ذکر شده در PSC. به این ترتیب هر گونه هزینه بازیابی فراتر از حد BDC تشکیل می دهند غیر قانونی دست به خزانه داری خواهد بود و در برابر منافع مالی از هند است.

به عنوان در هر درخواست پیمانکار یک جانبه بهبود تومان 499.609 میلیون دلار برای اجرای داوطلب خدمت سربازی کار در زمینه های جعلی.

در نور از اختلاف بین دو طرف رسیدگی داوری صورت گرفت. همانطور که در مالزی داوری قانون سال 2005 جایزه (تصمیم داوری) تلفظ می شد در حمایت از پاسخ دهندگان در 18 ژانویه 2011.

به عنوان در هر درخواست “در بی توجهی کامل به قانون اساسی اختیارات و PSC دادگاه اجازه بازیابی هزینه های بسیار فراتر از BDC در فریبنده زمینه دوباره نوشتن PSC در لباس از تفسیر قرارداد و در نتیجه باعث از دست دادن قابل توجهی به خزانه داری, به لحن US$ 216 میلیون (US$129 میلیون نسبت به اصل غرامت به علاوه بهره US$ 87 میلیون آن پرداخت که در تاریخ درخواست) (Rs. 1600 کرور حدود).”

پست یک سری از درخواست ها و چالش ها توسط دادخواست در دادگاه مالزی مورد, آمد, قبل از دادگاه عالی دهلی در سال 2018 است. دادگاه عالی عبور خود را نهایی سفارش در 19 مارس حاضر به دخالت در روی زمین که داوری “حق را به هر دو سمت راست و تصمیم گیری های اشتباه به عنوان این اشتباهات که سقوط در داخل خود صلاحیت”

دولت را به چالش کشیده است 19 مارس منظور از دادگاه عالی دهلی نو شد در راس دادگاه.

درخواست در آن طومار همچنین ادعا می کند که پیمانکار اختصاص کل مبلغ 198 میلیون دلار برای حفاری 14 حلقه چاه به جای آن از 21 حلقه چاه انجام شده در زیر گفت: قیمت ثابت. در بالای آن, دادگاه داوری جایزه 212 میلیون دلار علاوه بر این برای باقی مانده 7 چاه.

دولت نیز تسلیم که اجرای چنین جایزه خواهد بود بر خلاف (یک) اساسی سیاست هند ، یا (ب) منافع هند; یا (ج) عدالت و یا مرگ و میر.

تاریخ بعد از شنیدن این صورت است که در 15 ژوئن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>