SC adjourns شنوایی به عنوان شاهین باغ واسطه فایل گزارش

دهلی نو:
دیوان عالی کشور روز دوشنبه موکول تا چهارشنبه جلسه از موضع برابر در حال انجام تظاهرات در برابر تابعیت (متمم) قانون و یا کا در دهلی نو شاهین باغ.

پیش از آن در روز مخاطبان منصوب شده توسط دادگاه راس ارشد طرفداران سانجی Hegde و Sadhana Ramachandran که وظیفه شد برای متقاعد کردن معترضان به تغییر محل خود را تحریک ارسال شده گزارش خود را در پوشش مهر و موم شده به دادگاه بالا.

صدها نفر از مردم شده اند در یک تحصن در تظاهرات همراه یک کشش در جنوب دهلی شاهین باغ در اعتراض به ستیز کا برای بیش از دو ماه است. این امر منجر به مکرر ترافیک snarls.

دو دادخواست واصل شده اند در این زمینه است. مدافع و فعال Amit Sahni تا به حال ثبت یک درخواست در دیوان عالی کشور برابر شاهین باغ معترضان ادعا می کنند که نشستن در مختل زندگی روزانه در این منطقه است. “هیچ کس می تواند مجاز به اشغال یک جاده عمومی به هر دلیلی و که بیش از حد برای مدت نامعلوم به دیگران رنج می برند و برای این کار” به درخواست مخالفت.

سابق Bharatiya Janata Party عضو مجلس قانونگذاری Nand Kishore Garg همچنین ثبت درخواست در راس دادگاه ها به دنبال جهت به مقامات برای حذف معترضان از این منطقه است.

با این حال رئیس سابق کمیساریای اطلاعات Wajahat حبیب الله از طریق استشهاد پرونده در دیوان عالی کشور به دادگاه گفت که این تظاهرات در شاهین باغ بودند مسالمت آمیز و ناراحتی ناشی از مسافران بود به دلیل موانع “بی ارزش” قرار داده تا توسط پلیس دهلی دور از سایت.

زنان-led کانون تظاهرات علیه کا کشیده شده جهانی مورد توجه است. سمت تلنگر است که هزاران نفر از مسافران روبرو هستند ناراحتی و زندگی روزانه خود را تحت تاثیر قرار گرفتن است به دلیل ترافیک ناشی از موانع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>