SBI رود به پست سود خالص ₹3,375 کرور روپیه در ماه ژوئن سه ماهه

بمبئی: هند بزرگترین وام دهنده بانک دولتی هند (SBI) است که انتظار می رود به پست سود خالص 3,375 کرور در سه ماه به ماه ژوئن سال 2020 به عنوان برابر سود 2,312 کرور در همان دوره در سال گذشته با توجه به بلومبرگ متوسط برآورد 15 تحلیلگران. این بانک اعلام خواهد شد آن Q1 FY21 نتایج در روز جمعه.

تحلیلگران در Motilal Oswal گفت: SBI به نظر می رسد به خوبی می چرخاند به گزارش قوی چشم انداز مثبت در درآمد.

“بانک NPL تشکیل اجرا-نرخ تعدیل قابل توجهی از اوج شاهد در طول FY18. این همراه انتظار می رود با چشم انداز مثبت در هسته عملیاتی عملکرد بیشتر خواهد شد سوق رشد درآمد در نظر ما” به Motilal Oswal توجه داشته باشید گفت.

برای بانک های دولتی تحلیلگران در Motial Oswal برآورد ضعف در درآمد. علاوه بر این بسیار ناراحت کننده تاثیر covid-19 تنبل رشد وام با توجه به ادغام و یکپارچه سازی نسبت بالاتر از توقف و تاخیر در این قطعنامه از شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT) حساب های اضافی درآمد dampeners این گزارش گفت:.

SBI انتظار می رود که برای ارسال یک درآمد خالص منافع 24,356 کرور روپیه در ماه ژوئن چهارم از FY21 تا 6.2 درصد از مدت مشابه در سال گذشته با توجه به Motilal تحلیلگران.

کردیت سوئیس گفت: در یک توجه داشته باشید در 7 جولای که ماه ژوئن درآمد سه ماهه از بانک ها را برجسته “گسترش رشد واگرایی در میان وام دهندگان مختلف”.

“با این حال کیفیت دارایی ناآرامی است به احتمال زیاد حل نشده باقی می ماند حتی به عنوان به اشتراک گذاری از توقف وام است که به احتمال زیاد تا متوسط از 15 ٪ -50 ٪ تا 10 ٪ -30 ٪ از وام” در آن گفت:, و اضافه کرد که در طول چند ماه گذشته از سر گیری فعالیت های اقتصادی و تلاش مجموعه, وام تحت مهلت قانونی برای وام دهندگان را آغاز کرده اند تا متوسط.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر