مزه پرفروش mandis

با همه بحث در مورد اجتماعی فاصله من پا به مندی@36 در جشن تپه در انتظار آن به کمتر شلوغ است. صحنه وجود دارد متعجبم کرد. در 1 ساعت, رستوران پر بود و بسیاری وجود دارد در انتظار سالن به عنوان به خوبی. پس از بحث های زیادی را به چه امر می تواند یک گزینه خوب برای غذا خوردن بیرون از مندی thaal ما تصمیم به رفتن برای کف صندلی.

به عنوان ما نشسته و توجه به این منو به نظر می رسید به ما که در محل به فروش می رساند همه چیز را از shawarma به سوپ و کباب, جدا از مندی. بخش اندازه به ما گفته شد بزرگ بود. بنابراین به جای سفارش برخی گوشتی کباب یا گوشت کبابی, ما تصمیم به سعی کنید یک گوسفند shorba. به عنوان ما نشسته و تماشا سفارشات پرواز از آن آشکار شد که مرغ کبابی, کباب بره و یک boti کباب شد ترین ظروف دستور داد. بنابراین بدیهی است که ما تا به حال کمی صبر کنید برای ما بره سوپ می رسند.

و هنگامی که آن آمد آن آبریزش زرد سوپ با سخاوتمندانه پانسمان از گشنیز ریز خرد شده. ما شیرجه بدون سوپ قاشق و به عنوان سوپ بازدید کام وجود نداشت حدس در مورد مواد تشکیل دهنده. وجود دارد یک مقدار خوبی از گوشت بره چرخ شده گوشت, سوپ, کرده, زعفران, شیر طعم دار. من نمی توانم قضاوت این سوپ به عنوان ممکن است وجود دارد برخی از ظرف در جایی در جهان است که باعث می شود استفاده از زعفران ، آن بود بد نیست, اما من می خواهم بگویم اگر شما یک سوپ فن و سپس شما می توانید جست و خیز این یکی بدون فکر دوم. به جای نگاه به سفارش یکی از بسیاری از گوشت استارت.

ارسال سوپ جلسه ما تصمیم به سعی کنید مندی@36 آخر هفته ویژه مندی — گوشت گوسفند madfoon مندی. آن را پخته بره مندی. همانطور که ما منتظر ما thaal به ما نگاه مندی thaals که گرفتن جلا کردن در هیچ زمان و وحشی حدس بزند که چگونه ما مندی ممکن است طعم و مزه. ما مطمئن شوید که ما بره نمی خواهد آمد با هر رنگ اما هنوز مطمئن شوید که چه عطر و طعم برنج خواهد بود. گوشت آمد و پیچیده شده در فویل نقره ای در یک بشقاب برنج بود که معطر از غنی چاشنی طلایی پیاز سرخ شده و به خوبی پرتاب آجیل. چاشنی زدن است تا به خوبی تنظیم کرد که هر لقمه تا به حال برخی از آجیل و پیاز سرخ شده در آن است. آینده به بره. آن را مرطوب پخته شده را به سقوط استخوان در کوچکترین لمس است. از آن ساخته شده بود به طبخ در آب خود و ساخت گوشت مناقصه و طعم دار. به نرخهای پایین آمده است که با این اضافه کردن به طعم و مزه. من عاشق گوجه فرنگی-پیاز اش شله قلمکار شیب در حالی که دیگران عاشق سیر مایو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>