عربستان سعودی و نیوکاسل پیشنهاد به پایان می رسد و پس از دزدی دریایی مسائل حقوق بشر

عربستان سعودی و ثروت صندوق عقب نشینی پیشنهاد خود را برای خرید لیگ برتر باشگاه نیوکاسل در روز پنج شنبه پس از این روند متوقف شد با نگرانی ها در مورد دزدی دریایی توسط پادشاهی و حقوق بشر شکایت.

لیگ صرف چهار ماه با توجه به اینکه برای تصویب 300 میلیون پوند ($392 میلیون) تصاحب که دیده اند عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری به دست آوردن 80 درصد را در شمال شرق ،

لیگ برتر مواجه شده تماس برای جلوگیری از تصاحب توسط خدیجه Cengiz این نامزد از قتل روزنامه نگار و عربستان منتقد جمال Khashoggi. ترور و تجزیه Khashoggi در کنسولگری عربستان در استانبول در اواخر سال 2018 مرتبط شده است عربستان شاهزاده محمد بن سلمان که مسئول نظارت بر صندوق.

انگلیسی-بر اساس روبن برادران و سرمایه آماندا ستولی نیز بخشی از PIF پیشنهاد برنامه ریزی برای هر خرید 10 درصد باقی مانده سهام برای پایان دادن به مالکیت خرده فروشی کارآفرین مایک اشلی.

“ما به این تصمیم به خروج منافع ما در دستیابی به نیوکاسل باشگاه فوتبال” کنسرسیوم در بیانیه ای گفت. “ما این کار را با تاسف که ما هیجان زده شدند و به طور کامل متعهد به سرمایه گذاری در شهر نیوکاسل و معتقدم که ما می تواند به بازگشت این باشگاه به موقعیت آن تاریخ و سنت و طرفداران شایستگی.

“در نهایت در طول unforeseeably طولانی شدن روند تجاری توافق بین گروه سرمایه گذاری و باشگاه صاحبان تمام شده و ما سرمایه گذاری در پایان نامه نمی تواند پایدار به خصوص با هیچ وضوح به شرایطی که تحت آن فصل آینده شروع خواهد شد و هنجارهای جدید که بوجود می آیند را برای مسابقات آموزش و فعالیت های دیگر.”

لیگ برتر هرگز به نشانه ای در پیشرفت متوقف تصاحب و هنگامی که آن را به تصمیم گیری.

“به عنوان اغلب رخ می دهد و با پیشنهاد سرمایه گذاری در دوره نامشخص زمان خود تبدیل شد و دشمن از معامله به ویژه در این مرحله دشوار است مشخص شده توسط بسیاری از چالش های واقعی رو همه ما از COVID-19” این کنسرسیوم گفت.

این پیشنهاد تصاحب نیز پیچیده توسط سازمان تجارت جهانی به تازگی حاکم در عربستان سعودی موفق به متوقف کردن عملیات پخش pirating پوشش ورزش — از جمله از بازی های لیگ برتر — مسدود و حرکت به تعطیل کردن آن در یک پروکسی خلیج اقتصادی و دیپلماتیک اختلاف با قطر.

قطر متعلق به beIN Sports network, که ممنوع است از عملیاتی در عربستان سعودی دارای خاورمیانه حقوق که در حال سرقت توسط beoutQ.

لیگ برتر نوشت به دفتر نماینده تجاری ایالات متحده در ماه فوریه به برجسته عدم اقدام قانونی گرفته شده توسط عربستان سعودی بیش از beoutQ با وجود شکایت.

سازمان عفو بین الملل خواسته لیگ به نظر مسدود کردن این پیشنهاد به این دلیل که صندوق شد نظارت ولیعهد گفته شده است که در سرکوب حقوق بشر است. پادشاهی اصرار داشت که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با کشته شدن Khashoggi که انجام شد توسط مقامات که مشغول به کار به طور مستقیم برای او.

“واقعیت این است که این sportswashing پیشنهاد شکست خورده دیده می شود توسط مدافعان حقوق بشر در عربستان سعودی به عنوان یک نشانه آن است که درد و رنج خود را شده است به طور کامل نادیده گرفته شده” پیتر Frankental از سازمان عفو بین الملل گفت. “متعدد صلح آمیز, عربستان فعالان حقوق بشر در حال حاضر پشت میله های زندان و البته عربستان سعودی روزنامه نگار بود grotesquely قتل توسط عوامل دولت سعودی در کمتر از دو سال پیش.

“نگاه به آینده وجود دارد نیاز به یک قانون تغییر برای اطمینان از لیگ برتر را صاحبان و مدیران’ تست فراهم می کند مناسب نظارت از حقوق بشر پرونده از کسانی که در تلاش برای خرید به فوتبال به زبان انگلیسی, حداقل نه زمانی که خریداران دولت و یا نمایندگان دولت.”

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر