‘شنبه شب زنده” ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه ‘شما می خواهید تا به حال اتفاق افتاده است’

ان بی سی “شنبه شب زنده” لگد کردن آخرین قسمت آن با ارائه یک استیضاح محاکمه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCoronavirus افزایش شمار تلفات 304 در چین مایکل مور: کلینتون نظرات در مورد ساندرز ‘تفرقه,’ ‘بی رحمانه’ و ‘دروغ’ خود گردان فلسطینی کاهش همکاری های امنیتی با آمریکا و اسرائیل زیر مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح اعلام مطلب “شما می خواهید تا به حال اتفاق افتاده است” در پی آنچه که آن لقب “دو هفته خشک و بحث و ذکراست.”

هشت دقیقه skit هجو اقدامات که صورت گرفته است در سنا دو هفته گذشته reimagining یک دادگاه است که در آن شاهدان مانند سابق مشاور امنیت ملی , جان بولتون, جان BoltonWarriors مربی استیو کر می زند سناتورها برای رای گیری در برابر شاهدان در دادگاه در پشت صحنه مک کانل را استیضاح درام, چگونه خانه را از دست داده شاهد نبرد همراه با استیضاح بیشتر ازسابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو Biden2020 Dems جشن ماه تاریخ سیاه بحرانی آیووا نظرسنجی اوراق بیش ظاهری برنامه نویسی خطا مایکل مور: کلینتون نظرات در مورد ساندرز ‘تفرقه,’ ‘بی رحمانه’ و ‘دروغ’ بیشتر‘s, پسر شکارچی و تهمت به نظر می رسد برای شهادت.

آن باز می شود با Kenan Thompson, بازی, تلویزیون واقعیت, میزبان, Judge Greg Mathis, جایگزین دیوان عدالت جان رابرتز بازی Mikey روز را به عنوان دادگاه به ریاست افسر. پرسید: اگر او می خواست رابرتز gavel, تامپسون Mathis پاسخ “احمق من آورده خود من است.”

تبلیغات

تامپسون Mathis سپس تماس های رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellPelosi می گوید آن را ‘غمگین’ به دیدن مک کانل ‘تحقیر’ رئیس دادگستری رابرتز در حالی که بیش شاهد رای پشت صحنه مک کانل را استیضاح درام بیل ماهر در دموکراسی پست-تهمت تبرئه: “من احساس می کنم مثل من ایستاده بیش از یک تابوت” بیشتر (R-Ky.), به تصویر کشیده شده توسط بک بنت و کیت مک کینون به عنوان سناتور. لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamSunday پیش نمایش نشان می دهد: نمایندگان مجلس آماده شدن برای رای نهایی در استیضاح; 2020 دموکرات را فشار نهایی قبل از آیووا باعث حزب دموکرات outraise جمهوری خواهان, اما ایران به, پول نقد, لبه سنا ایران می گذرد تنظیم وضوح تا پایان مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه بیشتر (R-S. C.) به ایستاده. دو نوروزی ارائه سرسخت دفاع از رئیس جمهور با بنت مک کانل quipping “من فقط می خواهم به یاد مردم آمریکا که همه مردان بی گناه هستند پس از اثبات جرم.”

Cecily قوی, جعل هویت, Bolton بعد می رسد در دادگاه و سوال در مورد چه چیز دیگری است که در دولت سابق رسمی در آینده خاطرات.

“No, No sorry, قاضی. بیشتر رایگان بازی” قوی است بولتون گفت. “اما شما می توانید قبل از سفارش این کتاب در حال حاضر. آن را به نام ” هری پاتر و اتاق که در آن اتفاق افتاده است.'”

بولتون شهادت دهید بنت مک کانل به تقاضای شهادت از هانتر بایدن.

“آه شما می دانید من تماس هانتر بایدن ، آیا شما فکر می کنم من نفرت خنده دار شهود? دادگاه تماس هانتر بایدن” تامپسون Mathis می گوید که منجر ست دیویدسون به رول به دادگاه در یک hoverboard با vape در دست خود را.

تبلیغات

دیویدسون به عنوان هانتر بایدن اذعان می کند که پس از ورود “برنامه من بود باز.” او بعدها اذعان او در “هیئت برزیل پول شویی شرکت به نام Nepotismo.” اما وقتی پرسید که آیا او تنها این کار را کردم چون پدرش دیویدسون هانتر بایدن طول می کشد یک واکسن در مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“درست است. من شده است به فروش بایدن استیک از دفتر من در بالای بایدن برج و اجازه دادن به رهبران خارجی اقامت در بایدن-A-Lago. آه صبر کنید. که رئیس جمهور و پسران! بله سوخته,” او می گوید.

الک بالدوین تهمت و پس از آن می رسد به محاکمه. پس از ورود بالدوین می گوید که او “بسیار بیمار مرد” و می پرسد: “چگونه می توانم خودداری از کمک از اوکراین ؟ من به سختی می توانید در اطراف خانه.”

“خانم ها و آقایان, از این دولت, محل, آنچه که من آموخته ام از این آزمایش این است که به وضوح هیچ چیز من انجام و یا می گویند هر نتیجه, بنابراین من می خواهم برای پاک آمده در مورد همه چیز” بالدوین تهمت می افزاید: بعد از آن. “تماس با اوکراین بود کامل نیست; آن را غیر قانونی بود. و رک و پوست کنده آن را ته قنداق تفنگ شماره گیری.”

Mathis را تامپسون در نهایت به پایان می رسد دادگاه با پیدا کردن تهمت گناه از همه اتهامات fining رئیس جمهور $10,000 و سفارش او را به می گویند چیزی خوب در مورد سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiPelosi می گوید آن را ‘غمگین’ به دیدن مک کانل ‘تحقیر’ رئیس دادگستری رابرتز در حالی که بیش شاهد رای چگونه خانه را از دست داده شاهد نبرد همراه با استیضاح قانون و نظم حزب تبدیل شده است حزب از نامردی و همدستی بیشتر (D-کالیفرنیا.).

مجلس رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره پس از پرس و جو به اتهام ارتباط با اوکراین است. مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به تبرئه از اتهامات این هفته پس از اوباما و مسدود شده و یک حرکت جدید برای شهادت شهود و اسناد و مدارک در بالا اتاق دادگاه.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر