بابا نوئل است در حال حاضر زندگی می کنند در چت

بابا نوئل در نهایت آموخته به live-chat — خود را با تکنولوژی زرنگ و دانا الف به او آموخت که چگونه. و در حال حاضر هر بعد از ظهر در 1 او نشسته در دفتر کار خود در شهرستان روانیمی فنلاند flanked توسط دو یاران تعامل با مردم از سراسر جهان در سراسر مناطق. “این است که 6 درجه سانتیگراد امروز بسیار داغ است. زمستان در حال برنامه ریزی در رفتن در تعطیلات تابستان طولانی” می گوید: سانتا به عنوان او حل و فصل کردن را بسیار راحت و صندلی چوبی و آماده می شود برای چت در وب سایت رسمی خود را.

Santa Claus is now live on chat

سانتا اتاق باز شد در ژوئن سال 1992 تا کنون از بازدید کنندگان شده اند قادر به ملاقات مرد با نشاط قدیمی هر روز از سال. اما در 23 مارس سال جاری درب به دفتر او تا به حال به طور موقت تعطیل به عنوان یک اقدام احتیاطی برای COVID-19. اما او نمی خواهم نا امید از پیروان و یا پایان دادن به یک عمل است که در بیش از دو دهه است. “ما خواهد بود جریان این چت زندگی می کنند هر روز تا زمانی که زندگی به حالت عادی برمی گردد و ما قادر به باز کردن درب ما دوباره برای همه در اینجا در رووانیهمی می گوید:” سانتا اضافه “وجود دارد بیش از حد غم و اندوه و اضطراب در جهان امروزه است. من امیدوارم که ما می تواند کمک به همه کسانی که نیاز دارند. من آرزو می کنم ما می تواند ایجاد شادی و نشاط برای همه به خصوص کودکان است.”

کلاه بر روی سر که کت و شلوار قرمز

  • بابا می پوشد یک کلاه آبی زمانی که او خواب است. این خورشید و شمالی) چراغ در آن است.
  • اغلب سانتا فرنی و توت فرنگی برای صبحانه.
  • او عاشق سونا, برف, ورزش و همچنین گشت و گذار هر چند او اذعان می کند او بسیار با استعداد گشت و گذار.
  • Tonttu است کلمه فنلاندی برای جن. بابا قدیمی ترین جن در حدود شش قرن قدمت دارد. مسن الف ها مشغول خود را با کار در بایگانی بخش.
  • بابا نوئل را دوست دارد گوزن شمالی شیر با یک خط تیره از عسل. این راز را به او و الف ها خود را زندگی می کنند و در.

در جلسه یک ساعته بابا نوئل و یاران خود را, پاسخ به پرسش ها و پیام گرم است که پور از سراسر جهان است. مهم نیست که چگونه شما آن را واقعا هیجان انگیز است هنگامی که شما آنها را بخوانید نام شما و پیام. سوالات محدوده از “آیا سانتا مانند گشت و گذار کنید ؟” و “چگونه برای کاشت یک نهال?” به “آنچه که سانتا مورد علاقه نوشیدنی؟” (این گوزن شیر توسط راه و شکلات داغ). پس از آن وجود دارد تعارف: “من محاسبه سن شما در اطراف 1,744 اما شما به نظر نمی آید یک روز بیش از 100 است.”

بابا لذت می برد خواندن نامه هایی که او دریافت از دوستان خود را در تمام سنین و آنها نیز به او بگویید در مورد زندگی خود و رویاها و آرزوها. بابا نوئل ایجاد کرد ممکن است بسته شود اما الف ها به رهبری این مرد بزرگ در حال حاضر در حال آماده شدن برای کریسمس که امروزه فقط 238 روز دور. “پس به یاد داشته باشید به خوبی” او را به یاد.

و چه خواهد سانتا برای کریسمس? او به نظر می رسد هیجان زده به عنوان این است که یک پرسش او اغلب دریافت می کند. “من دوست دارم برای دریافت مقدار زیادی از شادی و سلامتی. در این سال به خصوص سلامتی چیزی است که همه ما می تواند برای آرزو. و من دوست دارم برای دیدن کودکان با چهره های شاد,” او می گوید و پس از یک مکث می پرسد: “من ممکن است اضافه کردن یک بیشتر است ؟ آن را ایده آل خواهد بود اگر من دریافت یک جفت جوراب پشمی. اندازه پای من است 12 متوسط سه گانه به علاوه.”

زنده جریان می گیرد هر روز در 1 ساعت (فنلاند زمان) است که 3.30 ساعت IST. شما می توانید پیوستن به مکالمه در www.santaclausoffice.com یا در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>