سانتا آنیتا لغو زنده مسابقه جمعه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پس از عزل از لس آنجلس در بخش بهداشت و درمان.

آهنگ در Arcadia است که به روی عموم بسته شده پس مارس 12 آماده شد به مرحله هشت مسابقه زمانی که لغو شد اعلام کرد حدود 30 دقیقه قبل از اولین مسابقه. معلوم نیست زمانی که مسابقه خواهد بود و مجاز به ادامه.

“ما در مذاکرات با وزارت بهداشت برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید برای ادامه مسابقه” Aidan ساقی اقدام مدیر اجرایی کالیفرنیا مسابقه عملیات برای Stronach گروه آسوشیتدپرس گفت.

این Stronach گروه همچنین دارای دروازه طلایی رشته در آلبانی است که هنوز مسابقه بدون فن.

ساقی خواست که ورزش می شود مجاز به ادامه.

“ما بسیار متفاوت از تقریبا در هر صنعت دیگر. اسب نیاز به ورزش” باتلر گفت. “دوم ما توقف مسابقه کل اکوسیستم می شود در معرض خطر است.”

در جای دیگر

ای که برنده حلقه با 49ers می میرد

تری ای همه امریکا offensive lineman در تگزاس و هشت سال NFL کهنه که بازی برای وایکینگها مینه سوتا و 49ers شده در 61 سالگی درگذشت.

دانشگاه تگزاس در انتخابات گفت: Tausch گذشت چهار شنبه در خانه اش در پلانو ، برادر خود را Gary ای گفت: سن آنتونیو ایستگاه تلویزیون KENS که مرگ شد “ناگهانی.”

Tausch بود دور دوم پیش نویس انتخاب توسط وایکینگ ها در سال 1982 بازی هفت فصل برای آنها. او خود را شروع راست گارد برای پنج سال تا پیوستن به 49ers در سال 1989 در او چه بود آخر فصل NFL. آن به پایان رسید با یک حلقه کاسه فوق العاده.

• پشتیبان گیری داخل linebacker الیاس لی یک هسته خاص-تیم بازیکن که صرف بیشتر از سه فصل گذشته با 49ers امضا شده با شیرها دیترویت.

لی, 24, بود, مناقصه قرارداد به عنوان یک محدود رایگان عامل این ماه است. خروج خود را به نظر می رسد به احتمال زیاد پس از 49ers امضا سابق کاردینالها در داخل linebacker جو واکر.

لی یک سال 2017 هفتم-انتخاب دور از وایکینگ ها بود, امضا, مینه سوتا, تمرین تیم ملی پس از 2017 فصل بازکن. او تا به حال 76 تکل دو مجبور گیر میکنه دو پاس breakups و یک گونی در 38 بازی با 49ers.

— اریک شعبه

• ریونز نمی خواهد که مایکل Brockers خود retooled خط دفاعی بعد از همه و در حال حاضر او را به رهبری بازگشت به لس آنجلس قوچ.

بالتیمور توافق در یک قرارداد سه ساله با قوچ رایگان agent هفته گذشته است. اما این معامله هرگز مهر و موم شده در بخشی به دلیل Brockers که تا به حال طولانی رگ به رگ مچ پا نمی تواند فیزیکی در این تیم مرکز آموزش با توجه به محدودیت های اعمال شده توسط NFL مورد کوروناویروس.

• دالاس کابوی ها و کیکر گرگ Zuerlein توافق در $7.5 میلیون قرارداد سه ساله با 2.3 میلیون دالر تضمین شده است. مقابله با Zuerlein می آید فقط چند روز پس از کابوی ها دوباره امضا کای Forbath که همه 10 ضربات فصل گذشته پس از جایگزینی لرزان برت ماهر.

• مینه سوتا وایکینگ ها دوباره امضا دو رایگان نمایندگی های در حال اجرا به عقب Ameer عبدالله و مرکز برت جونز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im