سانجی گوپتا اندرسون کوپر به میزبان سی ان ان تاون هال در coronavirus

رادیو فردا برگزار خواهد شد “Coronavirus: حقایق و ترس” تاون هال پنج شنبه شب با توجه به اطلاعیه شبکه.

ویژه میزبانی “AC 360” لنگر اندرسون کوپر و سی ان ان رئیس پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا اجرا خواهد شد دو ساعت شروع 10:00 p. m. شرقی.

“پیوست توسط کارشناسان بهداشت و درمان کوپر و گوپتا تمرکز خود را بر روی حقایق چه فعلی داخلی و بین المللی وجود دارد و آنچه که ما باید و نباید انجام دهید برای جلوگیری از این ویروس از گسترش” اعلام می خواند.

تبلیغات

“کارشناسان را به پرسش از مخاطبان استودیو و از بینندگان در سراسر جهان است. پیوستن به از راه دور خواهد بود بیمارانی که آلوده شده با این ویروس. خبرنگاران سی ان ان ارائه خواهد شد جهانی به روز رسانی و همچنین” آن می افزاید.

آمریکا مرگ و میر در حال حاضر در غرفه 9 با تمام مرگ و میر اتفاق می افتد در واشنگتن است.

وجود دارد در حال حاضر حداقل 130 شناخته شده coronavirus موارد در سراسر 13 ایالات متحده است.

به طور کلی وجود داشته است بیش از 3200 مرگ و میر در سراسر جهان از این ویروس با همه اما حدود 220 رخ داده در سرزمین اصلی چین است.

صبح روز پنج شنبه در 6:30 p. m., Fox News برگزار خواهد شد تاون هال شامل رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDems بعید به حکم بولتون Ratcliffe نامزدی قرار می دهد سوزان کالینز در نقطه سخت دیدار با مشاور شکل دادن به سیاست خارجی برای ساندرز بیشترخود را برای اولین بار از سال 2020 کمپین های نجومی. این رویداد خواهد بود تعدیل توسط “گزارش ویژه” لنگر Bret Baier و “داستان” لنگر Martha MacCallum.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>