ساندرز برادر: ‘برنارد است تهمت کابوس’

سناتور. برنی ساندرزسناتور ورمونت’Easy دسترسی به بایدن مجاز از معترضان به عجله مرحله در تجمع یادداشت: بایدن آماده برای سود در آینده امواج مقدماتی آسیب پذیر خواهان طفره رفتن از سوالات در حمایت از ObamaCare به طرح دعوی در دادگاه بیشتر‘s (I-Vt.) برادر در روز جمعه در دفاع از خود خواهر و برادر جوان را نامزد انتخابات ریاست جمهوری در برابر electability نگرانی کرد و گفت که “برنارد است مغلوب ساختن پیشی جستن کابوس است.”

لری ساندرز, 84, یک زمان در انگلستان ساکن است و قبلا اجرا برای پارلمان بریتانیا.

لری ساندرز گفته سی ان ان در مصاحبه ای که رای دهندگان باید با احتیاط از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, جو بایدن, ‘Easy دسترسی به بایدن مجاز از معترضان به عجله مرحله در تجمع یادداشت: بایدن آماده برای سود در آینده امواج مقدماتی آسیب پذیر خواهان طفره رفتن از سوالات در حمایت از ObamaCare به طرح دعوی در دادگاه بیشتر‘s اخیر افزایش در پای صندوقهای رای است.

تبلیغات

او اشاره کرد که بایدن بود “نمادی از افرادی که واقعا نمی مراقبت بسیار” با توجه به منبع خبری.

لری ساندرز نظر می آیند به عنوان معاون رئیس جمهور سابق تاسیس شده است خود را به عنوان دموکراتیک اولیه حزب سوسیالیست در رقابت برای نامزدی.

قاطع swift پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه و همچنین تعجب آور شمارش از 10 متحده در سه شنبه نامزدی مسابقات در اوایل این هفته را تبدیل پتانسیل رای دهندگان سر در جهت بایدن اردوگاه.

هر دو برنی ساندرز و بایدن را به رقابت برای نقطه بالا در زمینه هدف قرار دادن بالا و پایین از نظر پشتیبانی در طول سال 2020 اولیه مسابقه. مدت کوتاهی قبل از سه شنبه, Sanders, به نظر می رسد به حزب سوسیالیست رقابت خوبی در آیووا و سود برنده در هر دو نیوهمپشایر و نوادا. این سناتور ورمونت موفق به کسب چهار نفر از 14 متحده در روز سه شنبه.

لری ساندرز نیز در دفاع از برادرش نظرات به کوبا سیاست های سوسیالیستی پس از سناتور ستایش سواد برنامه های اجرا شده توسط رژیم کاسترو سال پیش. برنی ساندرز نظرات کشیده اند موشکافی از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان به عنوان سناتور در ادامه مسیر به نامزدی.

تبلیغات

“کاسترو کوبا انجام کارهای خوب برای دیگران. برنارد هرگز برای یک لحظه فکر کردم این یک جای خوب برای زندگی می کنند چرا که او دوست ندارد به زندگی در یک جامعه توتالیتر,” لری ساندرز گفت: با توجه به سی ان ان. “اما این واقعیت است که مردم دیگر زندگی می کردند شایان ذکر است.”

لری ساندرز نیز اضافه شده است که او نمی “دیدن هر گونه شواهد هر چه” ادعا دارد که اذیت و آزار “برنی bro”, فرهنگ در میان خود شدند. او ساخته شده یک نقطه اشاره کرد که او “قطعا نه” یک “برنی برو.”

برنی ساندرز و بایدن دو تنها سه نامزد در سمت چپ دموکراتیک مسابقه. در اوایل این هفته, سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیت ButtigiegBiden وعده برای بازگرداندن اوباما-دوران حمایت در جامعه طرح زنان بپرسید “اگر نه در حال حاضر ،’ پس از وارن خروجی انتخابات ریاست جمهوری رئیس جمهور تهمت برنده سه شنبه بیشتردیابت ctqامی KlobucharKlobuchar درخواست مستقل پروب مورد قتل از سال 2002: گزارش بایدن متعهد به بازگرداندن اوباما-دوران حمایت در جامعه طرح پلوسی: ‘ما باید یک رئیس جمهور زن’ روزی بیشتر (D-Minn.), میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ و اخیرا دیابت الیزابت وارنسناتور الیزابت وارن’Easy دسترسی به بایدن مجاز از معترضان به عجله مرحله در تجمع یادداشت: بایدن آماده برای سود در آینده امواج مقدماتی وارن در ساندرز حامیان آنلاین حملات: “من فکر می کنم این یک مشکل واقعی” بیشتر (D-جرم.), باید همه به پایان رسید خود را در سال 2020 مناقصه.

تشکر. Tulsi GabbardTulsi GabbardWarren می گوید که یک زن می تواند هنوز هم رئیس جمهور بود ‘آن را فقط برای رفتن به یک کمی طولانی تر’ پلوسی: ‘ما باید یک رئیس جمهور زن’ روزی پلوسی می گوید: “عنصر زن ستیزی’ تضعیف زنان مانند وارن بیشتر (D-هاوایی) تنها نامزد باقی مانده در این مسابقه هر چند او شکست خورده برای به دست آوردن مقدار کشش تا کنون.

ساندرز خواهد شد و در صورت خاموش در برابر بایدن به عنوان رای دهندگان به پای صندوق های رای دوباره در مارس 10, وقتی که دیگر دولت با تعداد قابل توجهی از نمایندگان میشیگان است برای grabs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>