ساندرز نمی خواهد حضور در غروب یک کنفرانس متهم آن ارائه پلت فرم برای ‘تعصب’

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ Buttigieg کمپین ادعای ‘بی نظمی در نوادا قفقاز نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیشتر (I-Vt.) لعنتی آمریکا کمیته امور عمومی اسرائیل (AIPAC) روز یکشنبه در بیانیه ای تایید که او نمی خواهد حضور طرفدار اسرائیل در سازمان کنفرانس سالانه.

ساندرز توییتی که او نمی خواهد شرکت در این کنفرانس با توجه به AIPAC اتصال به “رهبران که بیان تعصب و مخالفت با پایه حقوق فلسطینی” اشاره آشکار به دولت فعلی اسرائیل به رهبری بنیامین نتانیاهوبنیامین (بی بی) NetanyahuMOREکه ساندرز بارها انتقاد در گذشته است.

“مردم اسرائیل حق دارند برای زندگی در صلح و امنیت است. بنابراین مردم فلسطین. من باقی می ماند در مورد پلت فرم AIPAC را فراهم می کند برای رهبران که بیان تعصب و مخالفت با پایه حقوق فلسطینی. به همین دلیل من نمی خواهد حضور خود را در کنفرانس” او نوشت.

تبلیغات

“به عنوان رئیس جمهور من را حمایت حقوق هر دو طرف اسرائیلی و فلسطینی و انجام همه چیز ممکن است برای آوردن صلح و امنیت به منطقه” ساندرز ادامه داد.

ساندرز که یهودی انتقاد کرده است هر دو AIPAC و نتانیاهو در گذشته و اشاره است به نتانیاهو دولت به عنوان یک “جناح راست” و “نژادپرستانه” دولت است.

“من نه ضد اسرائیل است. اما واقعیت این است که نتانیاهو یک جناح راست سیاستمدار که من فکر می کنم درمان مردم فلسطین بسیار ناعادلانه” ساندرز گفت: سال گذشته در طول یک تاون هال رویداد میزبانی سی ان ان.

“اعتقاد من این است که رادیکال نیست. من فقط بر این باورند که ایالات متحده باید در برخورد با خاورمیانه در یک سطح میدان بازی بر اساس,” او اضافه شده است.

AIPAC مقامات پاسخ داد و در روز یکشنبه به ساندرز’ سخنان و اشاره کرد که او هرگز در این کنفرانس در گذشته و decrying را “نفرت انگیز” اتهامات عنوان “واقعا شرم آور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>