ساندرز سیاهی کارولینای جنوبی رسمی که روشن از بایدن به بازگشت او در کارولینای جنوبی آگهی

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersBloomberg کمپین: اولیه است دو طرفه نژاد با ساندرز وارن: بلومبرگ ساخت بحث را نشان می دهد که نامزدهای دیگر رسیدگی به ‘یک egomaniac میلیاردر HuffPost خبرنگار: ساندرز می تواند برنده کثرت نمایندگان اما از دست دادن نامزدی بیشتر‘s (I-Vt.) انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد اولین آگهی تلویزیونی در کارولینای جنوبی روز سه شنبه در آن سیاهی به حمایت از یک مجلس محلی که قبلا حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBloomberg کمپین: اولیه است دو طرفه نژاد با ساندرز HuffPost خبرنگار: ساندرز می تواند برنده کثرت نمایندگان اما از دست دادن نامزدی مگان مک کین به Joy Behar: “شما بچه ها انجام داده اند شاش-کار ضعیف قانع کننده من است که من باید رای برای حزب دموکرات’ بیشتر.

30 ثانیه ویدیو خلاصه بازی ریچلند شهرستان شورای معاون صندلی Dalhi مایرز که ابرو مطرح شده در ماه گذشته زمانی که او پناهنده از بایدن و اعلام حمایت از او برای Sanders. مایرز می گوید او ساخته شده سوئیچ چرا که او معتقد است ساندرز’ کمپین می تواند جین تا شور و شوق از دموکرات های لازم برای پیروزی در ماه نوامبر.

“من فکر نمی کنم وجود دارد هر چیزی مهم تر از شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpCensus اداره صرف میلیون ها نفر در آگهی مبارزات انتخاباتی برای کاهش ترس در حذف تابعیت سوال بلومبرگ کمپین: اولیه است دو طرفه نژاد با ساندرز سناتور دموکرات در دیدار با وزیر امور خارجه ایران بیشتر” مایرز می گوید در آگهی. “من روشن از بایدن کمپین به ساندرز کمپین چون من می خواهم برای دیدن این نوع خطوط در اطراف ساختمان است که ما در سال 2008. من می خواهم برای دیدن مردم با انگیزه به خارج و رای دادن به یک نامزد است که آنها به آن اعتقاد داریم.”

تبلیغات

“این کمپین را کردم ، ما باید حرکت” او می افزاید. “کسی را به این مبارزه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و من فکر می کنم برنی ساندرز می توانید انجام دهید که.”

آگهی جدید می آید کمتر از دو هفته قبل از حیاتی کارولینای جنوبی اولیه. نظرسنجی ها در حال حاضر ساندرز نشستن در جایگاه دوم پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن هر چند خود نظرسنجی تعداد در حال افزایش است.

کارولینای جنوبی اولیه اولین فرصت واقعی برای نامزدها برای نشان دادن حمایت خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار دموکرات کلید رای گیری در پارلمان برای حزب که تشکیل می دهند و بیش از 60 درصد از دولت اولیه رای دهندگان.

ساندرز مذکور را شکست شد در نخل باد بزنی حالت اولیه در سال 2016 دست به هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonOmar تایید مترقی دموکرات گرجستان در حال اجرا برای خانه صندلی برنی ساندرز سه شنبه مشکل دموکرات ها نگران مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رشد قدرت بیشتر وجود دارد با 47 امتیاز. اما ساندرز اولویت بندی کرده است در حال گسترش رسیدن به خود را به رای دهندگان از رنگ و رو اخیر قوی نمایش در هر دو آیووا و نیوهمپشایر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>