ساندرز طول می کشد هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن پس از نوادا حزبی پیروزی

دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersRussian تداخل گزارش راک کاپیتول هیل دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ بیشتر (I-Vt.) در زمان هدف رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWhere ما از اینجا بروم ؟ حفاظت از محیط زیست نشان می دهد راه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بیشتر محبوب در فلوریدا از مغلوب ساختن پیشی جستن ستمیر متهم به دیوان عالی کشور از تعصب در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر و دولت او پس از برنده شدن در نوادا قفقاز در شنبه, دادن به یک پیش نمایش از آنچه که می تواند یک ستیز انتخابات عمومی.

“ما در حال رفتن به برنده شدن در اینجا در تگزاس, ما در حال رفتن را به نفع خود در سراسر کشور از آنجا که مردم آمریکا در حال مریض و خسته از یک رئیس جمهور که در همه آنها مریض و خسته از یک دولت فاسد آنها مریض و خسته از یک رئیس جمهور که تضعیف آمریکا دموکراسی” ساندرز گفت: حامیان در یک بسته بندی رالی در سن آنتونیو.

“تهمت و دوستان خود را فکر می کنم آنها در حال رفتن به برنده شدن در این انتخابات با تقسیم مردم تا” مترقی سناتور ادامه داد. “ما پیروز خواهیم شد زیرا ما در حال انجام دقیق مخالف است.”

تبلیغات

ساندرز متعهد است که او را معکوس تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های مهاجرت و تصویب اصلاح قانون مهاجرت با یک مسیر به سمت شهروندی برای مهاجران مستند نشده.

دموکرات ها که به تازگی به حال چشم خود را بر روی کوه در می رم تگزاس از قرمز به آبی کار کرده اند و به تاخت و تاز با دولت بزرگ و در حال رشد لاتین جمعیت.

به نظر آمد که ساندرز سمان وضعیت خود را به عنوان دموکراتیک نژاد پیشتاز پس از او برنده نوادا قفقاز.

زود بازده نشان داد مترقی سناتور مسلط در میان افراد جوان و لاتین در دولت است.

“در نوادا ما فقط با قرار دادن با هم یک multigenerational چند نژادی ائتلاف است که نه تنها رفتن را به نفع خود, نوادا, اما آن را به رفت و برگشت این کشور” ساندرز گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین ضربه ساندرز او به عنوان برنده نوادا در روز شنبه در نظر گرفتن هدف در آنچه به آنها گفته بودند خود را “سوسیالیستی” سیاست.

“وجود دارد هیچ انکار است که دولت بزرگ سوسیالیسم تحت سلطه دوباره به عنوان برنی ساندرز باقی مانده رهبر چپ بسته است. ما یک روز دیگر نزدیک شدن به روز انتخابات و روز دیگر نزدیک به re-elect President مغلوب ساختن پیشی جستن” مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>