ساندرز می گوید او نمی خواهد آزادی کامل پرونده پزشکی

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersBloomberg کمپین: اولیه است دو طرفه نژاد با ساندرز وارن: بلومبرگ ساخت بحث را نشان می دهد که نامزدهای دیگر رسیدگی به ‘یک egomaniac میلیاردر HuffPost خبرنگار: ساندرز می تواند برنده کثرت نمایندگان اما از دست دادن نامزدی بیشتر (I-Vt.) روز سه شنبه گفت او نمی خواهد آزادی هر بیشتر پرونده های پزشکی در طول ریاست جمهوری خود را پیشنهاد کرد و اعلام کرد او در حال حاضر اطلاعات کافی برای فرونشاندن نگرانی ها در مورد سلامت خود را.

ساندرز فعلی پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات است در مواجهه با سوال در مورد سلامت خود را پس از او دچار یک حمله قلبی در ماه اکتبر. او اصرار داشت در یک سی ان ان تاون هال سه شنبه شب که با انتشار سه نامه از پزشکان خود را در پایان ماه دسامبر اعلام او سالم بودند کافی آشکار است.

“ما منتشر کرده اند من فکر می کنم کاملا به عنوان به عنوان هر نامزد دیگر است. ما منتشر شد دو جای دقیق نامه های قلب و عروق و ما منتشر شد نامه ای که از سر از کنگره آمریکا گروه پزشکی پزشکان وجود دارد. بنابراین من فکر می کنم ما منتشر شده یک گزارش مفصل و من راحت با آنچه که ما انجام داده اند,” او گفت:.

تبلیغات

“اگر شما فکر می کنم من در سلامت خوب بیا با من در مبارزات انتخاباتی و من به شما اجازه شما معرفی من به سه یا چهار تظاهرات یک روز که ما انجام,” او اضافه شده است.

زمانی که فشار بر اگر او را به فاش کردن هر گونه اطلاعات بیشتر ساندرز پاسخ داد: “من فکر نمی کنم ما خواهد شد.”

تبلیغات

ساندرز متحدان بارها در دفاع از 78 سال نماینده مجلس از کسانی سوال که آیا او سالم است به اندازه کافی به عنوان رئیس جمهور با حامیان اغلب با اشاره به اتشی از مبارزات انتخاباتی خود و نامه او منتشر شده در سال گذشته است.

“شما در سلامت خوب در حال حاضر و شما درگیر شده اند با شور و نشاط در rigors از مبارزات انتخاباتی خود را, مسافرت و دیگر فعالیت های برنامه ریزی شده و بدون هر گونه محدودیت” دکتر برایان موناهان به حضور پزشک برای کنگره که در خدمت به عنوان ساندرز اصلی پزشک 29 سال گذشته نوشت: در یکی از نامه ها.

این کمپین نیز منتشر شد, اضافی, اطلاعات پزشکی در مورد ساندرز فراتر از قلب خود را سلامت و گفت که در گذشته او شده است برای درمان “نقرس هيپرکلسترولمی دیورتیکولیت, کم کاری تیروئید, التهاب حنجره ثانویه به مري کمری فشار و حذف کامل ضایعات سطحی پوست.”

با توجه به مواد منتشر شده توسط کمپین ساندرز گرفته آتورواستاتین آسپرین کلوپيدوگرل, لووتیروکسین و لیزینوپریل به صورت روزانه و در گذشته برای درمان کیست در طنابهای و دو فتق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>