ساندرز می گوید بایدن برنده آفریقایی پشتیبانی توسط ‘در حال اجرا با روابط اوباما’

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersMeet مشاور شکل دادن به سیاست خارجی برای ساندرز این یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده ون جونز: وارن باید اعتباری برای ‘تخریب’ بلومبرگ بیشتر (I-Vt.) گفت که خود را دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده ون جونز: وارن باید اعتباری برای ‘تخریب’ بلومبرگ بایدن برنده تگزاس دربندی خاموش عمده سه شنبه پیروزی بیشتر است برنده آفریقایی رای دهندگان حمایت های در حال اجرا خود را در روابط به رئیس جمهور اوباما.

خواسته MSNBC را Rachel MaddowRachel Anne MaddowTlaib می گوید او برگزار شد عمر دست در ‘تحریک’ لحظات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه سخنرانی شیف: بولتون ‘رد کرد’ به ارائه استشهاد بر تهمت دخالت در اوکراین بحث Tlaib می گوید ذکر Kavanaugh بود ماشه به راه رفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی بیشتر در عدم توانایی خود را برای برنده شدن بیش از سیاه و رای دهندگان ساندرز گفت که او “در حال اجرا در برابر کسی که خواست رابطه خود را با , باراک اوباما,باراک حسین ObamaBiden برنده تگزاس دربندی خاموش عمده سه شنبه پیروزی میزان مشارکت در ویرجینیا تقریبا دو برابر از سال 2016 قاضی جان رابرتز سرفصل دوره برخورد با خود را بیشتر” در سراسر تمامیت مبارزات انتخاباتی خود اضافه کرد که اوباما “فوق العاده محبوب” با اکثریت دموکرات ها و آفریقایی رای دهندگان.

“[این] که نه من و نه محبوب; بایدن در حال اجرا است با روابط اوباما” ساندرز گفت Maddow. “و این است که کار خوبی است.”

تبلیغات

فشرده عدم پشتیبانی با رای دهندگان خود را در سال 2016 مسابقه و همچنین ساندرز گفت که او در حال اجرا بود در برابر هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonMeet مشاور شکل دادن به سیاست خارجی برای ساندرز این یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده بایدن برنده تگزاس دربندی خاموش عمده سه شنبه پیروزی های بیشتر به عنوان یک “تقریبا ناشناخته” نامزد شده است.

“در حال حاضر من در حال اجرا در برابر باراک اوباما, معاون رئیس جمهور,” او گفت:.

حمایت از رای دهندگان رو بایدن به اولین پیروزی خود در کارولینای جنوبی و تقویت او در برنده در سراسر ایالت های جنوبی در مسابقات در سه شنبه. بایدن در حال حاضر اندکی ساندرز در نماینده تعداد اگر چه ساندرز این فرصت را برای به دست گرفتن رهبری یک بار نمایندگان از کالیفرنیا به پایان رسید در حال اختصاص داده است.

خیلی از بایدن را افزایش اعتبار شده است به حمایت از جناح اکثریت مجلس شلاق جیم Clyburnجیمز (جیم) انوش ClyburnOn دنباله: بلومبرگ است میلیون ها نفر نمی تواند او را خرید بسیاری از نمایندگان مجلس را تحسین کرد Clyburn وعده احیای نجابت و صداقت و شخصیت’ در سخنرانی پیروزی بایدن برنده آلاباما اولیه بیشتر (D-S. C.). این کنگره گفت: ساندرز بپرسید نه برای حمایت خود را.

ساندرز گفت Maddow که درست است.

تبلیغات

“این هیچ راز جیم یک مرد بسیار خوب خود سیاست نیست من سیاست” ساندرز گفت. “[وجود دارد] به هیچ وجه در زمين خدا او قرار بود به حمایت من است.”

با وجود ساندرز نقد بایدن سرمایه گذاری در رابطه اش با اوباما, سناتور ورمونت در روز چهارشنبه منتشر شده و آگهی خود شامل رئیس جمهور سابق.

او گفت Maddow که اگر چه اوباما است و نه خود را “بهترین دوست” او احترام زیادی برای رئیس جمهور سابق که بارها گفت که او را به خودداری از حمایت از یک نامزد تا بعد از نامزدی فرایند تکمیل شده است.

“من می دانم که فشار زیادی بر روی او به حمایت بایدن” ساندرز گفت: “[و] این واقعیت است که او را انجام نمی دهد که باعث می شود من احترام آنها را حتی بیشتر.”

ساندرز نیز گفت Maddow که سابق دو دوره رئيس جمهور دموکراتیک است و نه بخشی از به اصطلاح “دموکراتیک استقرار” که ساندرز می گوید که برای مبارزه با.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>