ساندرز منتشر باروری بهداشت و درمان طرح

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersJane فوندا تایید ساندرز ویرجینیا نمایندگان مجلس با تصویب کمترین انسولین کلاه قیمت در کشور در یک ماه Durbin تایید بایدن: او می تواند شروع به التیام زخم های این کشور تقسیم شده ” بیشتر (I-Vt.) منتشر باروری بهداشت و درمان طرح روز شنبه تنها چند روز قبل از او و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenJane فوندا تایید ساندرز سناتور دموکرات درخواست طبقه بندی شده جلسه توجیهی پیش از Burisma مربوط به حکم رای Durbin تایید بایدن: او می تواند شروع به التیام زخم های این کشور تقسیم شده’ بیشتر صورت خاموش به عنوان دو دموکراتیک frontrunners در شش مقدماتی روز سه شنبه.

این طرح لقب “مراقبت های بهداشت باروری و عدالت برای همه طرح” گسترش بودجه فدرال برای والدین طراحی شده توسط لغو هاید اصلاح و به دنبال ایجاد کنترل تولد دارو بیش از حد و همچنین رایگان در “مدیکر برای همه است.”

ساندرز نیز به دنبال حفاظت از حقوق سقط جنین در سیستم قضایی با تدوین Roe v. Wade به قانونی اساسنامه و نیاز به “تمام قضایی نامزد برای پشتیبانی از Roe v. Wade به عنوان قانون حل و فصل.”

تبلیغات

این موضوع به خصوص به موقع به دیوان عالی کشور روز چهارشنبه شنیده استدلال در لوئیزیانا قانون سقط جنین است که می تواند منجر دادگاه عالی به نگاهی دیگر به نقطه عطفی Roe v. Wade تصمیم گیری است.

“زمانی که من در کاخ سفید ما را از مبارزه علیه جمهوری خواه حمله به سقط جنین را در سراسر این کشور و دفاع از یک حق اساسی برای کنترل بدن خود” ساندرز در بیانیه ای گفت. “به عنوان رئیس جمهور وجود خواهد داشت هیچ شکی نیست که در ایالات متحده آمریکا سقط جنین یک حق در قانون اساسی. دوره.”

در این طرح ساندرز همچنین آدرس های نژادی و نابرابری در باروری, بهداشت و درمان, اشاره, سیاه, زنان 3.5 برابر بیشتر احتمال مرگ در هنگام زایمان از زنان سفید. ساندرز به دنبال کاهش خطرات آن را با اضافه کردن منابع به لحاظ تاریخی محروم بیمارستان ها و درمانگاه ها و سرمایه گذاری در “فرهنگی صالح مراقبت است.”

زنان نیز بیشتر به احتمال زیاد به ایجاد بیش از زنان سفید پوست, هر چند این طرح به نظر می رسد به دنبال یک فرض مدیکر برای همه, جهانی, بهداشت و درمان, سیاست است که سنگ بنای خود را در سال 2020 برگزار شد. تحت این بهداشت و درمان طرح بیمه خصوصی را نابود می کند.

“شده است وجود دارد هیچ زمان در تاریخ این کشور هنگامی که زنان به خصوص زنان داشته اند باروری آزادی و عدالت است که آنها سزاوار” ساندرز گفت. “در دولت من خواهد شد که در نهایت تغییر دهید.”

این برنامه می آید روز قبل از ساندرز و بایدن رفتن سر به سر در شش ایالت مقدماتی از جمله کلید ایالت میشیگان. ساندرز بود که یک بار frontrunner افتاد پشت بایدن پس از سه شنبه از نظر تعداد نماینده هر چند این آینده سهشنبه به او می دهد فرصت را به گرفتن.

این بایدن کمپین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از تپه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>