ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersSanders می گوید ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر (I-Vt.) دوشنبه شب منتشر شده یک لیست از او چگونه قصد دارد به پرداخت هزینه برای طرح های پیشنهادی خود را.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد در طول سی ان ان تاون هال پنج شنبه شب که او برنامه ریزی شده به تشخیص خود از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump نشان می دهد ستمیر, Ginsburg باید به recuse خود را در “مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط به” موارد ساندرز می گوید: ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر و وعده مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 با ارسال به وب سایت خود را یک پیشنهاد دقیق در مورد چگونه به جمع آوری پول برای برنامه های خود را.

لیست منتشر شده دوشنبه جزئیات چگونه سناتور قصد دارد به پرداخت برای بلیط وعده مانند مدیکر برای همه و سبز قرارداد جدید علاوه بر برنامه های کوچکتر مانند مسکن برای همه است.

تبلیغات

ساندرز گفت که او برنامه ریزی شده به منظور بالا بردن $16.3 تریلیون سبز آمریکا برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

پول آمده از صنعت سوخت فسیلی برای پرداخت خود را “آلودگی” garnering سود حاصل از عمده فروشی انرژی, کاهش هزینه های دفاعی, گرفتن جدید درآمد مالیات بر درآمد و صرفه جویی های فدرال و ایالتی خالص ایمنی صرف از شغل های ایجاد شده در برنامه ریزی و اجرای مالیات بالاتر بر روی شرکت های بزرگ است.

برای مدیکر برای همه طرح ساندرز گفت: او قصد دارد برای ایجاد یک 4 درصد درآمد مبتنی بر حق بیمه در حالی که معافیت اولین $29,000 درآمد برای یک خانواده چهار الزام کارفرمایان به پرداخت 7.5 درصد درآمد مبتنی بر حق بیمه خلاص شدن از سلامت هزینه های مالیاتی و افزایش بالای حاشیه مالیات بر درآمد به 52 درصد درآمد بیش از 10 میلیون دلار.

او همچنین خواهد مالیات بر سود سرمایه در همان نرخ درآمد از دستمزد تصویب برای 99.8% قانون اصلاح مالیات شرکت سیستم و استفاده از پول از مالیات در شرایط بسیار ثروتمند است.

اما سی ان ان Chris Cuomo,کریستوفر (کریس) چارلز CuomoSanders می گوید ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد شات در کومو برادر جلوتر از دفتر بیضی جلسه بیشتر ساندرز گفت: این طرح برای مدیکر برای همه “است و نه مطابق با برچسب قیمت” از کل هزینه برآورد شده.

تبلیغات

ورمونت مترقی برنامه های کالج برای همه و از بین بردن بدهی های دانشجویی خواهد بود بودجه با مالیات بر دیوار خیابان حدس و گمان با توجه به لیست. مسکن برای همه و جهانی مهد کودک و پیش-K خواهد بود که بودجه آن توسط مالیات بر ثروت در 0.1 درصد و یا کسانی که بیش از 32 میلیون دلار.

ساندرز گفت: توسعه امنیت اجتماعی برای کم درآمد شهروندان ارشد و افراد معلول پرداخت می شود برای داشتن بالا 1.8 درصد همان نرخ پرداخت به تامین اجتماعی به عنوان کار خانواده است.

ساندرز پیشنهاد خلاص شدن از بدهی های پزشکی با اجرای یک نابرابری درآمد مالیات بر شرکت های بزرگ که پرداخت اجرائی حداقل 50 برابر بیشتر از میانگین کارگران است.

لیست خود را در یک زمان می آید به عنوان منتقدان هشدار می دهند خود ایدئولوژی ممکن است بیش از حد رادیکال برای موفقیت در یک انتخابات عمومی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز جنگیدند نقد درخواست خود را در سی ان ان تاون هال مخاطبان اگر افزایش حداقل دستمزد ارائه رایگان و تضمین مراقبت های بهداشتی بودند رادیکال ایده که همه مخاطبان پاسخ داد: “هیچ!”

ساندرز تبدیل شده است حزب سوسیالیست دموکراتیک اولیه به عنوان او در این زمینه با 45 نماینده از سه مسابقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>