ساندرز در NH پیروزی: پیروزی است “آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersTrump توییتهایی صحنه از ‘محدود کردن شور و شوق خود را’ برجسته ‘امریکا بزرگ دوباره کلاه تهمت دارای, نیوهمشایر, کمپین تجمع در آستانه اولیه لایحه جوش امنیت یکی آیووا نماینده در longshot چالش اصلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (I-Vt.) در زمان پیروزی دامان اواخر سه شنبه شب پس از پیروزی نیوهمپشایر 2020 دموکراتیک اولیه گفت: پیروزی خود را شروع بسیاری از پایین جاده به سمت شکست دادن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سفر به دوور برای دریافت باقی مانده از خدمات اعضای کشته شده در افغانستان Nadler مطالبات پاسخ از بار در “کانال جدید” برای اوکراین دریافت اطلاعات از جولیانی تهمت توییتهایی صحنه از ‘محدود کردن شور و شوق خود را’ برجسته ‘امریکا بزرگ دوباره کلاه بیشتر در نوامبر است.

“و اجازه دهید من می گویند امشب که این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن,” او گفت, خشن, نیوهمشایر, جمعیت پس از پیروزی خود را اعلام کرد. “با پیروزی پشت سر ما رای مردم در انتخابات و پیروزی امشب در اینجا ما در حال رفتن به, نوادا, ما در حال رفتن به کارولینای جنوبی, ما در حال رفتن به برنده شدن در این کشورها نیز هست.”

ساندرز پیروزی اعلام شد با حدود 80 درصد از آرا شمارش. این سناتور ورمونت به دست آورد تقریبا 26 درصد از آرا و رهبری سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegTrump توییتهایی صحنه از ‘محدود کردن شور و شوق خود را’ برجسته ‘امریکا بزرگ دوباره کلاه لایحه جوش امنیت یکی آیووا نماینده در longshot چالش اصلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی گردشگران ازدحام نیوهمپشایر بیشتر توسط یک نوسان حاشیه ماند که حدود 1.5 امتیاز. سناتور. ctqامی ژان KlobucharPolitical گردشگران ازدحام نیوهمپشایر Klobuchar جذب جمعیت بزرگ در اولیه و نهایی روز تپه انتخاباتی گزارش: نامزدها را در آخرین لحظه فشار در نیوهمپشایر بیشتر (D-Minn.) به پایان رسید و در جایگاه سوم با فقط خجالتی از 20 درصد از آرا.

تبلیغات

در همین حال سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenPolitical گردشگران ازدحام نیوهمپشایر Klobuchar جذب جمعیت بزرگ در اولیه و نهایی روز سناتورهای دموکرات مطبوعات آمازون بیش از نرخ آسیب بیشتر (D-جرم.) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenNadler مطالبات پاسخ از بار در “کانال جدید” برای اوکراین دریافت اطلاعات از جولیانی سیاسی گردشگران ازدحام نیوهمپشایر Klobuchar جذب جمعیت بزرگ در اولیه و نهایی روز بیشتر گرد پنج هر چند هیچ یک از آنها موفق به کسب حمایت کافی برای دریافت هر گونه نمایندگان از اولیه.

“من می خواهم از این فرصت برای ابراز قدردانی و احترام به همه نامزدهای دموکرات ما زد در برابر: Pete Buttigieg Amy Klobuchar, الیزابت وارن, جو بایدن” ساندرز گفت. “و آنچه من می توانم به شما بگویم که با یقین مطلق و من می دانم که من صحبت می کنند و برای هر یک از نامزدهای دموکرات است که مهم نیست که چه کسی برنده … ما می رویم به اتحاد با هم و شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن این کشور است.”

پیروزی مرکب در بالا پایان در هفته گذشته آیووا قفقاز که در آن ساندرز موفق به کسب بیشترین آرا اما با توجه به انجمن قوانین کاهش یافت و فقط از Buttigieg در نمایندگان. ساندرز باریک اما روشن پیروزی شنبه سمان وضعیت خود را به عنوان یک پیشتاز در بازار اولیه زمینه حرکت رو به جلو.

اولیه رشته در حال حاضر سر به نوادا که برگزاری آن در قفقاز در فوریه. 22. ساندرز کمپین امیدوار است آن فربه حضور بیش از 200 نفر از کارکنان کمک خواهد کرد که فشار آن را به یک پایان قوی و نشان دادن حمایت از شدت اسپانیایی رای گیری رای دهندگان.

این RealClearPolitics رای گیری به طور متوسط در نوادا نشان می دهد ساندرز در مقام دوم انتهایی تنها بایدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دیدگاهتان را بنویسید