ساندرز نه اصرار بایدن به انتخاب وارن به عنوان همسر در حال اجرا: گزارش

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersThe هیل کمپین گزارش: بایدن می رسد به, سیاه, لاتین جوامع نظرسنجی: Sanders, وارن بالا دموکراتیک فهرست رای دهندگان بالقوه VP مدعی بایدن مبارزات انتخاباتی به سطح شیب دار بالا استخدام برای پست کلیدی مطلب (I-Vt.) تاکنون نه تشویق سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSome دموکرات ها می گویند اتهامات علیه بایدن شایستگی مستقل بررسی مطبوعات: جو بایدن چهره خود من بیش از حد لحظه جو بایدن اشتباه می کند و با سازمان بهداشت جهانی تعهد بیشتر‘s تیم در نظر گرفتن سن. الیزابت وارنالیزابت WarrenSome دموکرات ها می گویند اتهامات علیه بایدن شایستگی تحقیقات مستقل میشل اوباما و با حضور در بلیط خواهد بود افزایش بزرگ برای بایدن نظرسنجی: Sanders, وارن بالا دموکراتیک فهرست رای دهندگان بالقوه VP رقیب بیشتر (D-جرم.) خود را به عنوان همسر در حال اجرا با وجود دیرینه ایدئولوژیک اتحاد با سناتور ماساچوست.

سه نفر آشنا با ساندرز گفتگو با بایدن, آنها, ورمونت, مجلس, تایید کرده است, گفت واشنگتن پست که ساندرز کاهش یافته است به برخی از لیبرالها تلاش برای متقاعد کردن معاون سابق رئیس جمهور برای انتخاب وارن خود را به عنوان شماره 2.

یک سخنگوی ساندرز کمپین گفت: تپه که سناتور “و تیم او نیست مشاوره بایدن کمپین معاون ریاست جمهوری از روند انتخاب در هر شکل یا فرم.”

تبلیغات

“سناتور متمرکز شده است در ساختمان, سیاست, نیروهای وظیفه به نوشتن یک حزب پلت فرم قرار می دهد که به جلو یک چشم انداز جدید برای امریکا” سخنگوی مایک کسکا گفت.

ساندرز سنا دفتر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از تپه.

وارن بارها ذکر شده در حدس و گمان در مورد بایدن را در حال اجرا همسر با لیبرالها و گفت او می تواند به عنوان یک خدمت موثر امتیازی به ترقی خواهان که نا امید شد که ساندرز قادر به برنده دموکراتیک 2020 نامزدی.

در حالی که این دو سناتور در حال طبیعی ایدئولوژیک متحدان آنها به طور خلاصه درگیر شدند و در طول مسابقه اولیه بیش از گزارش که ساندرز گفته وارن که یک زن نمی تواند رئیس جمهور منتخب, منجر ویروسی لحظه پس از یک بحث است که در آن وارن مواجه ساندرز بیش از اختلاف.

بایدن در حال حاضر متعهد به ضربه زدن یک زن به عنوان همسر در حال اجرا مجسم زمینه از رقبای بالقوه و جرقه غیر منتظره ای عمومی تلاش برخی برای پیوستن به بلیط خود را.

وارن گفت: در ماه آوریل که او را قبول پیشنهاد از بایدن به همسر در حال اجرا در حالی که سناتور. کامالا هریسکامالا دوی HarrisPoll: Sanders, وارن بالا دموکراتیک فهرست رای دهندگان بالقوه VP رقیب جدید کمیته برای ‘پیش نویس میشل اوباما’ خواستار بایدن به انتخاب او به عنوان معاون وارن دموکراتیک رای دهندگان انتخاب بالا برای بایدن VP: نظرسنجی بیشتر (D-کالیفرنیا.) نیز با بیان میدین امکان و سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز است و آشکارا به تبلیغ مزایای او می گوید: او را به دموکراتیک بلیط.

به روز شده: 10:15 بعد از ظهر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>