ساندرز حمایت وارن به عنوان بایدن VP: گزارش

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersThe هیل کمپین گزارش: بایدن می رسد به, سیاه, لاتین جوامع نظرسنجی: Sanders, وارن بالا دموکراتیک فهرست رای دهندگان بالقوه VP مدعی بایدن مبارزات انتخاباتی به سطح شیب دار بالا استخدام برای پست کلیدی مطلب (I-Vt.) گزارش شده است که نه حمایت از ایده بهداشت ، الیزابت وارنالیزابت WarrenSome دموکرات ها می گویند اتهامات علیه بایدن شایستگی تحقیقات مستقل میشل اوباما و با حضور در بلیط خواهد بود افزایش بزرگ برای بایدن نظرسنجی: Sanders, وارن بالا دموکراتیک فهرست رای دهندگان بالقوه VP رقیب بیشتر (D-جرم.), یک همکار مترقی تبدیل شدن به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSome دموکرات ها می گویند اتهامات علیه بایدن شایستگی مستقل بررسی مطبوعات: جو بایدن چهره خود من بیش از حد لحظه جو بایدن اشتباه می کند و با سازمان بهداشت جهانی تعهد بیشتر‘s همسر در حال اجرا.

سه نفر آشنا با ساندرز گفتگو با بایدن که در ورمونت مجلس تایید شده است گفت واشنگتن پست که ساندرز کاهش یافته است به برخی از لیبرالها تلاش برای متقاعد کردن معاون سابق رئیس جمهور به شیر وارن خود را به عنوان شماره 2.

نه ساندرز کمپین نه او و نه سنا دفتر بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از تپه.

تبلیغات

وارن بارها ذکر شده در گمانه زنی بیش بایدن را در حال اجرا همسر با لیبرالها و گفت او می تواند به عنوان یک خدمت موثر امتیازی به ترقی خواهان که نا امید شد که ساندرز قادر به برنده دموکراتیک 2020 نامزدی.

در حالی که این دو سناتور در حال طبیعی ایدئولوژیک متحدان این دو به طور خلاصه درگیر شدند و در طول مسابقه اولیه بیش از گزارش که ساندرز گفته وارن که یک زن نمی تواند رئیس جمهور منتخب, منجر ویروسی لحظه پس از یک بحث است که در آن وارن مواجه ساندرز بیش از اختلاف.

بایدن در حال حاضر متعهد به ضربه زدن یک زن به عنوان همسر در حال اجرا مجسم زمینه از رقبای بالقوه و جرقه غیر منتظره ای عمومی تلاش برخی برای پیوستن به بلیط خود را.

وارن گفت: در ماه آوریل که او را قبول پیشنهاد از بایدن به همسر در حال اجرا در حالی که سناتور. کامالا هریسکامالا دوی HarrisPoll: Sanders, وارن بالا دموکراتیک فهرست رای دهندگان بالقوه VP رقیب جدید کمیته برای ‘پیش نویس میشل اوباما’ خواستار بایدن به انتخاب او به عنوان معاون وارن دموکراتیک رای دهندگان انتخاب بالا برای بایدن VP: نظرسنجی بیشتر (D-کالیفرنیا.) نیز با بیان میدین امکان و سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز است و آشکارا به تبلیغ مزایای او می گوید: او را به دموکراتیک بلیط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>