ساندرز ترین جستجو بیشتر توییتی در مورد نامزد در طول بحث دموکراتیک

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث پنج takeaways از بحث دموکراتیک ساندرز ترین جستجو بیشتر توییتی در مورد نامزد در طول بحث دموکراتیک تر (I-Vt.) بيشترين جستجو و توییتی در مورد نامزد طول دموکراتیک اولیه بحث در چارلستون, S. C., سه شنبه شب.

اطلاعات منتشر شده توسط گوگل نشان داد که ورمونت مجلس شد جستجو نامزد در پلت فرم های خود را در طول دو ساعت بحث و در حالی که توییتر گفت: ساندرز ترین توییتی در مورد و به دنبال آن توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدنجو BidenWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث پنج takeaways از بحث دموکراتیک ساندرز ترین جستجو بیشتر توییتی در مورد نامزد در طول بحث دموکراتیک تر و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ.

تبلیغات

ساندرز هم بیشتر صحبت کردن زمان در طول بحث با توجه به چند برگه.

ساندرز می برد افزایش شتاب خود را پس از پیروزی قاطع در نوادا قفقاز شنبه گذشته حفاری وضعیت خود را به عنوان اصلی میدان جلوی دونده. اما موقعیت جدید خود آورده مناجات از حملات علیه او در مرحله رقبای خود به دنبال تقویت خود ایستاده است.

“پوتین فکر می کند تهمت باید رئیس جمهور ایالات متحده و به همین دلیل روسیه است کمک به شما انتخاب کنید بنابراین شما از دست دادن به او” بلومبرگ گفت: با اشاره به گزارش هایی که ظاهر این هفته گفت که روسیه در حال برنامه ریزی برای دخالت در سال 2020 نژاد برای افزایش Sanders.

تبلیغات

“راه من آن را ببینید برنی برنده است در حال حاضر به دلیل حزب دموکرات مترقی و پیشرو ایده ها ایده های محبوب” اضافه شده بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.). “برنی و من با شما موافقم در بسیاری از چیزها اما من فکر می کنم من می خواهم بهتر است رئیس جمهور از برنی.”

غوغا همچنین لمس کردن در ساندرز رکورد در کنترل اسلحه و اینکه آیا رای دهندگان را قبول خود progressivism در این حملات که فرود در ورمونت سناتور.

ساندرز امیدوار است برای حفظ پست خود-نوادا, شتاب رفتن رفتن به کارولینای جنوبی که در آن نظر سنجی نشان می دهد او باریک بایدن سرب و فوق العاده سهشنبه زمانی که 14 متحده و ساموآ آمریکا خواهد رای خود را تخصیص حدود یک سوم از کل نمایندگان متعهد برای grabs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>