ساندرز مسخره نیویورک تایمز اصرار DNC به بررسی بایدن اتهامات: “من فکر کردم آن یک پیاز تیتر’

سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات سارا ساندرزسارا الیزابت SandersDonald مغلوب ساختن پیشی جستن: فرزندان تلویزیونی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جدید دبیر مطبوعاتی به برگزاری اولین جلسه رسمی روز شنبه گریشام برگ نقش به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید بیشتر مسخره نیویورک تایمز روز دوشنبه پیشنهاد خود را به کمیته ملی حزب دموکرات منجر به یک بررسی یک اتهام تجاوز جنسی علیه presumptive دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenWhitmer می گوید او معتقد است که بایدن در حمله اتهام آمریکا خطرناک از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از تارا Reade بدخشان در برابر جو بایدن بایدن متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از ‘حمله همه جانبه در رسانه” در روز جهانی آزادی مطبوعات بیشتر.

“این ایده که DNC باید سرب در یک تحقیق در برابر یکی از خود کاندیداها خنده دار است,” ساندرز یک فاکس نیوز نویسندگان گفت: “فاکس و دوستان”.

“من فکر کردم آن یک پیاز تیتر یک نیویورک تایمز تیتر. آنها باید خجالت برای خود و حتی نشان می دهد که ایده” او گفت:.

تبلیغات

DNC خود لعنتی این بار برای چه آن را به نام “پوچ پیشنهاد است.”

“این مضحک است پیشنهاد در چهره خود را. صرف نظر از اینکه آیا این کار از DNC به انجام این نوع از چیزی که آن را در حال حاضر انجام شده است” گفت: DNC سخنگوی Xochitl هینجسا.

“جو بایدن بوده است روشن در پاسخ به این اتهام او را از طریق کامل پروسه بررسی به اوباما معاون رئیس جمهور در سال 2008 (که پروسه بررسی شبیه هیچ دیگر) و وکلا و مطبوعات هیچ چیز یافت می شود و از او خواسته است تا برای شفافیت درخواست که همه اسناد مربوطه منتشر خواهد شد اگر آنها وجود دارد,” او اضافه شده در روز شنبه.

تارا Reade ادعایی در ماه مارس که سابق معاون رئیس جمهور, تجاوز جنسی به او در یک راهرو در کاپیتول هیل در حالی که او کار می کرد برای او به عنوان یک کارمند در سال 1993. بایدن را رد اتهامات گفت: آن را هرگز اتفاق افتاده است.

این بار در هیئت تحریریه به نام DNC به بررسی.

“مبارزات انتخاباتی خود و حزب خود را یک وظیفه برای اطمینان از این که این اتهامات در حال جدی گرفته شود” این تخته نوشت: در سرمقاله منتشر شب جمعه است. “کمیته ملی حزب دموکرات باید حرکت به منظور بررسی این موضوع به سرعت و به طور کامل با همکاری کامل از بایدن کمپین.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>