ساندرز باعث می شود پرونده بایدن پیش از SC اولیه

SPARTANBURG, S. C. – بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersDNC هشدار کمپین در مورد امنیت سایبر پس از اقدام به کلاهبرداری یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — صدای شیپور شیپور خاموشی پنس منجر به کروناویروس پاسخ | تهمت متهم پلوسی از تلاش برای ایجاد هراس | CDC تایید مورد ‘ناشناخته’ منبع | شومر می خواهد .5 میلیارد دلار بودجه اضطراری بایدن به نظر می رسد به ساحل تا سرب در S. C. بیشتر (I-Vt.) اجازه دهید شل در یک رالی پنج متهم حزب دموکرات نخبگان از کار در برابر خود ascendent مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور و تصریح می کند که خود را رقیب بالا در کارولینای جنوبی معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden به نظر می رسد به ساحل تا سرب در S. C. Hillicon دره: Dems لغو نظارت رای پس از مقاومت مواجه به اصلاحات | Facebook به ممنوعیت برخی coronavirus تبلیغات | قانونگذاران کوره آنلاین فروش بلیط مدیران | هکر دسترسی تشخیص چهره شرکت پایگاه داده آسیب پذیر دموکرات بریس برای ساندرز بالای بلیط بیشتر, خواهد بود یک حریف ضعیف در برابر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump عبور پنس خطرناک باک یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — صدای شیپور شیپور خاموشی پنس منجر به کروناویروس پاسخ | تهمت متهم پلوسی از تلاش برای ایجاد هراس | CDC تایید مورد ‘ناشناخته’ منبع | شومر می خواهد .5 میلیارد دلار بودجه اضطراری تهمت گره در شهرت به عنوان germaphobe در طول coronavirus جلسه: “من سعی کنید برای نجات به عنوان بسیاری که ممکن است پس از عطسه بیشتر.

در سخنرانی خود در یک تجمع در Wofford, کالج, کوچک, کالج هنرهای لیبرال در کارولینای جنوبی Upcountry Sanders افتخار خود را در مورد بازگشت به عقب برنده در نیوهمپشایر اولیه و نوادا و قفقاز و ادعا کرد که “رای مردم” پیروزی در آیووا. خوشه ای که از برد گفت: تا به حال قرار داده و دموکراتیک استقرار در لبه.

“ایجاد می بیند سوئیچ مانند این. شما در حال ساخت آنها را بسیار عصبی” ساندرز گفت شلوغ ورزشگاه از نزدیک به 2000 حامیان, با توجه به برآورد منتشر شده در مبارزات انتخاباتی خود را.

“هنگامی که آنها را ببینید ما برنده شدن در آیووا و نیوهمشایر و نوادا آنها را حتی بیشتر عصبی است. آنها در حال تلاش به آمده تا با دلایل که چرا مردم نباید رای برای ما. و یکی از دلایل شما می بینید برنی نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تبلیغات

وی افزود: “پیشنهاد من به کسانی که مردم…نگاهی به آخرین 50 نظر سنجی های ملی و شما را پیدا خواهد کرد در 47 از این 50 برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن. نگاهی به کلید میدان نبرد متحده مانند میشیگان و پنسیلوانیا, Wisconsin. برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن.”

ساندرز نیز در زمان هدف در بایدن اصرار دارد که معاون رئیس جمهور سابق و اسمی سناتور در ایالت کارولینای جنوبی در نهایت موفق به انرژی رای دهندگان در انتخابات عمومی و در نتیجه صرفنظر کردن کاخ سفید به ناروا برای چهار سال دیگر.

ساندرز با چکش بایدن بیش از چندین دهه سابقه طولانی در سنا با اشاره به حریف خود رای به اجازه استفاده از زور در عراق, نزدیک به سال پیش و حمایت خود را از معاملات تجاری بین المللی است که ساندرز مقصر eviscerating آمریکا کار کلاس.

“من باور نمی کنم که جو می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او رای دادند برای جنگ در عراق و” ساندرز گفت. “من باور نمی کنم جو می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن هنگامی که مردم درک او رای دادند با نفتا و [دائم عادی روابط تجاری با چین است. وحشتناک موافقت نامه های تجاری که ما هزینه میلیون ها شغل.”

ساندرز سخنان روز پنج شنبه فقط دو روز قبل از کارولینای جنوبی اولیه بودند چیزی از یک استراحت از روال برای یک کاندیدای شناخته شده به تکرار همان صحبت کردن امتیاز – نیاز به یک “مدیکر برای همه” سیستم مراقبت های بهداشتی و 15 دلار در ساعت, حداقل دستمزد, در میان موضوعات دیگر.

تبلیغات

نظرات آمده است که به برخی از قانونگذاران دموکرات عقب رانده برابر ساندرز ادعا که نامزد که برنده ترین نمایندگان به حزب ملی کنوانسیون باید حزب نامزد – حتی در صورتی که نامزد دریافت نمی کند یک اکثریت نمایندگان.

اما این اظهارات نیز منعکس شده فعلی خود را ایستاده در-در-در-جنوب اولیه دولت است. پس از بالا اجرای برنامه در سه نامزدی مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا بایدن به نظر می رسد مورد علاقه را به نفع خود در کارولینای جنوبی است.

سه نظرسنجی از رای دهندگان در این ایالت روز پنجشنبه منتشر شد نشان داد بایدن پیشرو Sanders. دو نفر از آنها با قرار دادن معاون سابق رئیس جمهور جلوتر از نزدیکترین رقبای توسط دو رقم نشانه آن است که او موفق شده است برای نگه داشتن بر روی قدرت سیاسی خود در کارولینای جنوبی حتی پس از بدتر از حد انتظار پس از اتمام در سه متحده است.

بایدن قدرت در کارولینای جنوبی تا حد زیادی مدیون به پشتیبانی قوی خود را در میان رای دهندگان سیاه که انتظار می رود به را تشکیل می دهند بیش از 60 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان در روز شنبه. در حالی که سایر نامزدها از جمله ساندرز و میلیاردر فعال تام Steyerتام Fahr SteyerBiden به نظر می رسد به ساحل تا سرب در S. C. تپه انتخاباتی گزارش: دستکش در کارولینای جنوبی وجود دارد تنها یک نامزد دموکرات ها در پورتوریکو بیشترباید به دنبال قطع به بایدن مزیت با کسانی که رای دهندگان هیچ کس آمده است به تطبیق آن است.

اما حتی اگر بایدن یک شکاف آستین ، پیروزی در پلمتو دولت در روز شنبه او هنوز هم چهره مجموعه ای از چالش ها در سه شنبه زمانی که 14 متحده خود را نگه دارد مقدماتی. ساندرز دارای گسترده رای گیری سرب در کالیفرنیا ترین نماینده غنی از دولت به رای در روز سه شنبه و به نظر می رسد در مسیر را به نفع خود حداقل چند کشورهای دیگر از جمله خانه اش در ایالت ورمونت است که در روز.

بایدن نیز شده است تا حدودی به کندی شروع مبارزات انتخاباتی خود در سوپر شنبه متحده است. خود را هزینه تبلیغات در این کشورها شده است تحت الشعاع قرار از بالا رقبا و فوق العاده PAC او را حمایت متحد کردن کشور تنها به تازگی شروع به سرمایه گذاری در این کشورها است.

در همان زمان بایدن تنها یکی از تعداد انگشت شماری از نامزدهای رقابت برای حمایت از متوسط رای دهندگان در اولیه و شلوغ دولت از میانه خط تا کنون مانع از هر کسی به طور خاص از در حال ظهور به عنوان یک جایگزین روشن به Sanders.

ساندرز در ضمن بانکی به شدت بر روی یک سری از برد روز شنبه به گسترش خود را نماینده سرب و سیمان خود را frontrunner وضعیت در مسابقه. در نشانه آن است که او انتظار نیست اول پایان محل در کارولینای جنوبی او را نگه دارید یک جفت از وقایع روز شنبه در ویرجینیا یکی از 14 متحده به رای در روز سه شنبه.

در راهپیمایی خود را در اسپارتان در پنجشنبه ساندرز پیش بینی اعتماد به نفس در شانس خود را در کارولینای جنوبی اولیه. اما او نیز صحبت کردیم تا پتانسیل خود را برنده در سه شنبه گفت که کسانی که خواهد کمک به هموار کردن راه خود را به نامزدی حزب دموکرات.

“ما در حال بستن شکاف هر روز” ساندرز گفت. “اگر ما در اینجا می توانید برنده در کارولینای جنوبی من فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام خوبی در سوپر شنبه در سراسر این کشور است. من فکر می کنم ما در حال رفتن به برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات. و من فکر می کنم ما در حال رفتن به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>