ساندرز آگهی های اولیه زمینه در کارولینای شمالی تگزاس Klobuchar دارای لبه در مینه سوتا

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersNevada دموکراتیک بحث تساوی شکستن رکورد 19.7 میلیون بیننده ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین مناظره Ocasio-کورتز دفاع وارن علیه زن ستیز استعاره ” بیشتر (I-Vt.) آگهی های دموکراتیک 2020 اولیه میدان در سه شنبه متحده از کارولینای شمالی و تگزاس در حالی که سناتور. ctqامی ژان KlobucharWarren رد به رد super PAC است که پشتیبانی از او San Diego Union-Tribune تایید Buttigieg ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین بحث بیشتر منجر می شود در خانه اش در ایالت مینه سوتا با توجه به نظرسنجی جدید منتشر شد پنج شنبه توسط دانشگاه ماساچوست لوول.

ساندرز ثبت نام حمایت از 23 درصد به احتمال زیاد رای دهندگان در ایالت کارولینای شمالی به دنبال سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergNevada دموکراتیک بحث تساوی شکستن رکورد 19.7 میلیون بیننده ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین مناظره Ocasio-کورتز دفاع وارن علیه زن ستیز استعاره ” بیشتر با 19 درصد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, جو بایدن, ‘Where را با قاشق خود را?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین مناظره ساندرز nabs حمایت از کنگره اسپانیایی انجمن عضو نظرسنجی: ساندرز دارای 7-نکته مهم سرب در کالیفرنیا اولیه بیشتر با 16 درصد دیابت الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenWarren رد به رد super PAC است که پشتیبانی از او San Diego Union-Tribune تایید Buttigieg ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین بحث بیشتر (D-جرم.) با 13 درصد و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegChasten Buttigieg: ‘من در برخورد با امثال Rush Limbaugh تمام زندگی من’ San Diego Union-Tribune تایید Buttigieg ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین بحث بیشتر با 10 درصد است.

ساندرز کمی باریک تر سرب در تگزاس garnering حمایت از 23 درصد به احتمال زیاد رای دهندگان وجود دارد trailed توسط بایدن با 20 درصد و بلومبرگ با 18 درصد است. سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) 14 درصد در تنها ستاره امور خارجه با دیگر 2020 دموکرات معافیت دو رقم در نظرسنجی.

تبلیغات

نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز است که در ادامه به سوار حرکت خود را پس از نمایش آن در هر دو آیووا و نیوهمپشایر. نظرسنجی ها نشان می دهد ورمونت مجلس تنظیم شده است به چنگک جمع کردن در یک تکه از نمایندگان در 15 سه شنبه کشورها و مناطق از جمله در کارولینای شمالی و تگزاس که ارائه 110 و 228 متعهد نمایندگان بود.

“این نظر سنجی سیمان برنی ساندرز’ وضعیت به عنوان ملی حزب سوسیالیست. در حال حرکت از یک دولت به دولت او است که در رقابت با نامزدهای مختلف برای کسب مقام اول اما مبارزات انتخاباتی خود و محل در بالای رتبه بندی در همه جا. او برنده خواهد شد نمایندگان در همه جا. این است که در واقع سخت به تصور کنید یک سناریو که در آن اولیه به پایان می رسد و او ندارد اکثر نمایندگان در صورت ادامه این روند گفت:” جاشوا Dyck مدیر مرکز برای افکار عمومی و دانشیار علوم سیاسی در UMass Lowell.

انتخابات نیز نشانه خوبی برای بلومبرگ که محوری خود را به اولیه زمینه را ردیف بالا در اکثر سوپر شنبه سنجی با کمک از سراسر کشور تبلیغات حمله رعد اسا. اما, آن است که هنوز مشخص نیست چگونه سنگی بحث عملکرد پنج شنبه تاثیر خود را در انتخابات شانس.

در ضمن Klobuchar 6-نقطه سرب در مینه سوتا است که به تخصیص 75 متعهد نمایندگان در مارس 3. او می شود حمایت از 27 درصد به احتمال زیاد رای دهندگان در Gopher دولت به دنبال ساندرز با 21 درصد وارن با 16 درصد و Buttigieg با 10 درصد است.

این نظر سنجی از هر سه متحده هنوز هم نشان می دهد یک مایع نژاد – حدود یک سوم از احتمال رای دهندگان در هر دو ایالت کارولینای شمالی و تگزاس گفت: آنها هنوز هم می تواند ذهن خود را تغییر دهید و 38 درصد از احتمال رای دهندگان در ایالت مینه سوتا گفت: همان. ساندرز کمپین بيشترين درصد از حامیان در سه متحده که گفته بودند از شرکت در پشتیبان گیری خود را برای انتخاب نامزد شده است.

ساندرز نیز تا به حال یک سرب در هر سه متحده که به احتمال زیاد رای دهندگان خواسته شد که آنها فکر می کردند در نهایت پیروزی حزب دموکرات را نامزدی.

UMass Lowell 450 نظرسنجی به احتمال زیاد کارولینای شمالی اولیه رای دهندگان از Feb. 12-18 از 600 به احتمال زیاد تگزاس اولیه رای دهندگان از Feb. 12-18 و 450 احتمال زیاد مینه سوتا اولیه رای دهندگان از Feb. 12-19. نظرسنجی باید حاشیه خطا از 6.5 درصد و 5.9 درصد و 6.4 درصد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>